Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már több mint 1 éve tetszik. A legfőbb problémám az, hogy ő egyben egy jó barátom, és tudom hogy barátként gondol rám.sosem mondtam el neki hogy a barátságon túliak az érzéseim, mindig is tudtam hogy csak barátként tekint rám. Ezt már egy jó ideje belátom, elfogadom a tényt. Szeretnék tovább lépni rajta, hogy ne legyenek romantikus érzéseim felé. Próbálkoztam azzal hogy más sráccal ismerkedek, nem jött be. Próbáltam elkerülni, nem segített. Próbáltam nem gondolni rá, de ez sem sikerült. Valakinek van valamilyen tanácsa hogy hogy lépjek tovább, mit javasoltok? A válaszokat előre is köszönöm


Btw 16l



nov. 28. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki az érzelmeidet. Ha elutasít legalább kiàbrándulsz belőle, ha meg nem akkor boldogok lesztek. :)
nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy elutasít, sosem utasított el, de amikor előkerült egyszer a randizás téma, elmondta azt, hogy neki milyen lányok tetszenek, hát egyik tulajdonság sem vonatkozik rám. És eleve nem szeretném elrontani a barátságot azzal hogy elmondom.
nov. 28. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a kérdés?

Úgy lépsz tovább, hogy minden marad a régiben.

nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De szeretnék kiszeretni belőle.
nov. 29. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!