Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Le írjam neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le írjam neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú akivel hónapok óta nem beszéltem, ő volt az első fiú az életemben bár nem jártunk de nem tudom elengedni mert azóta nem keres,(úgy érzem azóta hogy az én hibámból) visszont én akarok egy utólso esélyt így szeretnék neki írni de nem tudom le írjam neki rögtön amit érzek vagy csak egy sima szia?



dec. 2. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Háát... csak ovatosan. A szia hogyvagy megfelelo lehet
dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is inkabb egy szia, hogy vagy mostanaban, reg beszeltunk, stb
dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább vezesd fel a dolgot, ne azonnal támadd le.
dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég lesz egy szia, hogyvagy.
dec. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
A leírjam egy szó, eléggé hadilábon állsz a helyesírással, érteni sem lehet, mit akarsz mondani, úgyhogy én inkább tanulnék, művelődnék, olvasnék, hogy egy normális mondatot aztán le tudjak írni.
dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
46%
Szerintem írj rá! Ne vágj bele a közepébe rögtön. Először csak kezdjetel el szimplán beszélgetni. Aztán, ha úgy érzed elmondhatod neki az érzéseid! Hidd el semmi baj nem lesz
dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!