Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit érzek vagy ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érzek vagy ez normális?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy fiú aki korábban bevallotta hogy szerelmes belém sokáig baráti kapcsolatba voltunk aztán egyre haladt a kapcsolatunk megvolt az ölelés a puszi és nemrég megvolt az első csók és össze jöttünk na de a kérdés az hogy az normális e hogy az ölelés az jól esik meg ha megpuszi az is de ha megcsókol bár én inkább szájra puszinak mondanám az semmi extra nem vágyok rá nincs vele bajom de nem várom epekedve és a csók óta elbizonytalanodtam eddig se voltam biztos benne szeretem e de most még inkább megkérdőjelezem hogy vajon azért nem különleges a csók mert nem szeretem valaki vélemény?
dec. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
voltak már több palival is csókjaim, ha valamelyik nem jött be az azért volt mert még kémia se volt köztünk, tehát egy csók sokat elárul. Az meg lehet hogy te nem vágysz annyira a csókra mint a másik, az én "párom" is folyton csókolózna de nekem már van egy határ.
dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális és nem azt jelenti hogy nem szeretem?
dec. 8. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni. Azért, amikor az ember szerelmes, legszívesebben egybeolvadna a párjával.
dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első kapcsolatom így nem tudom mit érzek vagy hogy egyáltalán mit kell ilyenkor csinálni
dec. 8. 23:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a csokbol deeul ki szereted-e.. en pl ha nyugos vagyok egyaltalan nem akarok vele lenni se nemhogy smarolni
dec. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!