Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már más is így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is így?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba akit nem ismerek, de teljesen belebolondultam. Sajnos esélyem se lenne nála a túlsúlyom miatt és ez állandóan frusztrál. 1 hónapja elkezdtem edzőterembe járni hogy idővel egyáltalán szóba álljon velem. De a legrosszabb hogy minden este legalább egyszer megnézem a profilképét, teljesen behálózott, de mégis jelen állás szerint esélyem sincs. Borzasztó idegesítő hogy bármit megadnék érte de valószínűleg a létezésemről se tud. Nem telik el úgy nap hogy 3-4x ne gondolják rá, és a saját szerencsétlenségemre. Hogy lehet ezt kezelni?

dec. 29. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hálózott be, hiszen nem ismer.


Te se ismered őt, csak a külseje alapján vonzódsz.


Az jó jel, hogy mozogsz, le akarsz fogyni. Ez is egy motiváció.


Ha később nem járnál nála sikerrel, a fogyás, egészséges életmód is szép eredmény.


A súlyodtól függetlenül beszélgess vele, mint bárki más jó ismerőssel, barátkozz, legyél természetes.


Ha szerelmet nem is, egy jó cimborát szerezhetsz magadnak. 🙂

De ki tudja? Az érdekes egyéniség, személyiség csodát tehet.


Ne légy kishitű. De ha nem jön össze, akkor se csüggedj. Nem tetszhetünk mindenkinek. Sosincs garancia, hogy a tetszés kölcsönös. Sőt! Kivételes szerencse.

Előtted az élet.

dec. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Amúgy ne szokj rá a fb képeinek a minden esti nézegetésére. Értelmetlen fixációt okozhat.

Neki van egy élete.

Neked is van. Építsd fel önmagad, minél sokoldalúbban. Olvass, művelődj, sportolj, barátkozz. 👍

dec. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen de két dolgot tehetsz vagy elfelejted vagy megprobalod elhivni randira ha esetleg nem sikerulne akkor tovabb kell lepni☺️ nem szabad benne ragadni es vagyakozni velem is volt ilyen de utolag belatom hogy hulyesegvolt sovarogni a csaj utan ugy hogy mar volt baratja en meg azt gondoltam hogy ebbol meg talan lesz valami☹️
dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj jelenleg esélytelen hogy elhívjam bárhova több tényezőből fakadóan is. Elfelejteni meg nem akarom, lehet hogy nem épp a legnormálisabb hogy hónapokig várok egy valakire de valahol meg úgy vagyok vele hogy ha hónapokat várnék rá akkor miért keresnék mást? Hisz pont az elköteleződés a lényeg egy kapcsolatban egyebek mellett.
dec. 29. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem, úgy hívják. Nagyon rendben van. Igyekezz csak felnőni hozzá, vagyis igen, járjál az edzőterembe, add le a súlyfeleslegedet - menet közben majd egyre jobban megjön az önbizalmad. Sok sikert! :)
dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Folytasd, a súlyfelesleg leadást, és legyen a csaj a cél.Pl:

Ha még álnál kondi közben akkor gondoljrá,és probáld meg a legjobbat kihozni magadból. De azért ne felejts el szüneteket is tartani.

dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!