Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy érzelmileg ne legyek ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatok, csajozás terén tapasztaltnak mondanám saját magam, ezért jogosan gondolhatja akárki, hogyha egy lány elutasít az alig érint meg, illetve órákon max napokon belűl már el is felejtem.



Sajnos nagyon nem ez a helyzet. Ha beszélgetek egy kiszemelt lánnyal aki nagyon szimpatikus, tetszik és nem válaszol időben vagy esetleg olyat ír ami számomra hátrány (pl.: valaki mással akar összejönni) nagyon bepánikolok és kiugrik a szívem a helyéről.


Egy másik példa ami releváns lehet, hogy elérhető vagy nemrég volt elérhető, de nekem nem válaszolt pedig órákkal ezelőtt írtam valamit, vagy ha valakivel alakulóban van valami és kiderül, hogy ő mégse szeretné vagy nem is gondolt arra, hogy nekem ilyen érzelmeim vannak iránta és elutasít.



Sajnos kikészülök ezektől és idegileg nem tudom helyén kezelni, ha ilyen szituációk alakulnak ki. Többszőr is előfordult már ilyen, de ennek ellenére ugyanolyan mélyen érint továbbra is. Egésznap ezen kattog az agyam és az idő múlásával egyre jobban és jobban izgulok. Ha reggel írok valakinek és egész nap nem nézek rá a telómra, akkor már estére szinte biztos leszek benne, hogy válaszolt, de ha ránézek a telómra és meg se nézte, akkor mély depresszióba esek, ha ideiglenesen akkor is, de emiatt aludni, beszélgetni, bármin nevetni nemtudok, mindaddig míg meg nem oldódik valahogy a helyzet. Pedig tudom, sok esetben ez szándékos, hogy órákig, napokig nem válaszol valaki és azt is tudom, hogy mást egyáltalán nem érint ez meg és rajtam csodálkozik miért pattogok ezeken.


Tömören, nagyon megvisel ha egy személy akihez akár kicsit is vonzódok elutasít vagy már csak úgy néz ki a helyzet, hogy LEHET elfog (0.0001% esély van rá).


Más esetleg érez hasonlót? Hogyan tudnám ezt kezelni?


Válaszokat előre is köszönöm és elnézést ha hosszú lett!


jan. 2. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi kell? Élettapasztalat, önkontroll és figyelem, illetve olyan hobbik amik elterelik a figyelmedet a csajról és nem leszel rábetegedve.

Nálam például az idősödés segített és az, hogy nincs időm annyira a nőkre így a párbeszédeket vagy a chateléseket rövidre de egyben érdekesre zártam. A hozzád hasonlóknak sok esetben idejük van arra, hogy ilyeneken lovagoljanak.

Mellesleg az életemben voltak nagyobb bántások mint, hogy azzal foglalkozzak, hogy valamelyik random picxa mint mond rólam. Egész egyszerűen tartásodnak kell lennie és nem hagyhatod, hogy egy nő körül forogjon az életed!

jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ha ekkora rutinod van, akkor az a fajta lehetsz akit elutasítanak. Bízz magadban! Ha elutasítanak is, tele van az ország jobbnál jobb lányokkal.
jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!