Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS van, mit csináljak ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS van, mit csináljak ha nem ír a lány?

Figyelt kérdés

Nemrégiben megismertem egy lányt egy buliban. Számomra szerelem volt első látásra. Beszélgettünk nagyon sokat, nem akartam semmit elsietni és így nem is volt semmi. Másnap írtam neki, hogy én mennyire jól éreztem magam vele és ő is hasonló pozitivumokat írt az estéről. Majd kérdeztem tőle valamit azt semmi válasz. Majd 5 órával később válaszol mintha semmi nem történt volna. Én is vártam egy 30 percet a válasszal, hogy ne tűnjön neki úgy mint ha egész nap arra vártam volna, pedig de (aki volt már ennyire szerelmes az átérzi). Majd arra válaszoltam ez ilyen este 6 körül lehetett és aznap már nem is írt. Majd másnap megint válaszolt. Ezzel teljesen megkavart hogy ő akar-e tőlem valamit vagy sem. Ez így folytatódott napokig, majd azt vettem észre ha én nem kérdezek tőle akkor ő nem is ír nekem, de ha én írok és szerencsém van és válaszol hamar, akkor tök jókat beszélgetünk, meg már egy ‘találkozót’ (egy másik buli) is megbeszéltünk közösen. Adjak neki egy kis időt? Vagy folytassam amit csinálok? Lehet hülyén hangzik de még a chatgpt-t is megkérdeztem hogy mit érdemes tennem. Kérlek segítsetek.


Ui: légyszi, normális válaszokat várok

17/f



jan. 3. 15:13
 1/10 anonim válasza:
79%
Ha valaki veszélyben van, a segélyhívót hívd, ne itt hisztizz mert nem körülötted forog valaki más élete.
jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen nem érdekled őt, hiszen ha érdekelnéd akkor nem órákkal később és másnap válaszolna, hanem lehetőség szerint minél előbb, illetve ő is kezdeményezne beszélgetést.
jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"ha én nem kérdezek tőle akkor ő nem is ír nekem" - Ez alapján felejtősnek tűnik, ennek ellenére én megvárnám a kövi bulit, addig meg nem nagyon írnék neki.
jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

"ha én nem kérdezek tőle akkor ő nem is ír"

Ez szinte egyértelművé teszi a helyzetet. Felejtős.


Nem mondom, hogy 100%ig esélytelen, de nincs benne lángoló szerelem, ezt gondolom te is érzed.


Lehet, hogy csak játszmázik vagy te egy B opció vagy és visszatér rád akkor ha nem jön be az A. Aztán kiderül, hogy mennyire egyformák vagytok és jól érzitek magatokat a másikkal és beléd szeret és együtt öregedtek meg. Az viszont biztos, hogy jelen pillanatban nem te vagy neki álmai férfija.


Amúgy ebben a korban még könnyebb továbbállni, később már csak "kevesebb hal lesz a tengerben".

jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj én ismerek olyan lányt aki kb ugyanezt csinálja (exem). Elég ritka manapság, de ő tényleg napi kétszer nézi a telefonját kb. szóval vele ritkán írogattunk, inkább telefonon beszéltünk meg személyesen. Én nem mondom, hogy a te kiszemelted is ilyen, ezt neked kell tudnod igazából, mert ez tényleg nem gyakori, de van ilyen is.
jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ne rágódj ezen, nem érdekled, ez ennyi. Majd jon egy kovetkezo
jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira akar válaszolni valamiért, de ha élőben érzi jól magát veled, találkozzatok gyakrabban.


Egyébként ha nem változik ne ess kétségben van többtízezer szép fiatal lány a hazánkban, tehát mindenki talál mást, talál jobbat, stb.

jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem szeret írni.

Próbálj meg pl. beszélgetni vele.

jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mit mondott chatGPT? :)
jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#1 en ugy tudom hogy erre van ez az oldal. Ha tevedek szoljatok, de szerintem egyaltalan nem gaz de azert koszi
jan. 5. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!