Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Osztálytársamba belezúgtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asderman:- kérdése:

Osztálytársamba belezúgtam többi lent ést tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 10. osztályos vagyok és az eggyik osztálytársnőm nagyon tetszik, aranyos, kedves stb

Tudom, hogy osztály társakkal nem szabad de ezt majd később kifejtem.

Jóban vagyunk de nem nagyon beszéltünk komolyabban semmiről sem, csak ilyen sulis dolgokról, de nem tudom mit tegyek, alapból nehezen ismerkedem mert nincsenek a köreimben lányok (spanokkal szoktam lenni), szeretnék egy komolyabb kapcsolatot a csajjal de ez nem olyan egyszerű ( soha nem volt barátnőm, alig tudok valamit a dologról), arra gondoltam hogy elkezdek vele beszélgetni sűrűbben és megpróbálok felépíteni egy kapcsolatot, csak nagyon felek attól, hogy nem tetszem neki vagy, hogy el leszek utasítva és akkor hogyan fogunk egymáshoz viszonyulni az iskola hátralevő részében.

Szerintetek mi tévő legyek, valakinek bármi tipp?

17/f



febr. 15. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Pajti épp ez a lényege.Mozdulj rá,és szard le hogy mi lesz.Ne ezen agyalj.Ha összejön szuper,ha elutasít akkor se búsulj.Majd a következő összejön.Pont abban a korban vagy hogy ezeket megtanuld.Hatalmas szerelmek,borzasztó szivet tépő szakítások.De minden kapcsolatból tanulsz.Légy kezdeményező.Szurkolok...majd írd le hogy alakult.
febr. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem gáz módon, nem nyomulósan ismerkedsz vele, akkor max annyit fog mondani, hogy legyetek inkább barátok. A taktikád pedig tökéletes, szépen lassan haladj. Sok sikert!:)
febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Most ellentetes leszek, de ha o is teged akar, nincs olyan hogy nyomulas. Ha nem viszonozza, akkor hagyd. Nincs mirol beszelni. Nincs ilyen, aki ezt mondja, hogy "tul nyomult" az nem ugy erzett ahogy te. Ez egy bevett duma a csajoktol meg a fiuktol mert ezt hallottak 5 millio alkalommal amikor probalkoztak, es ez csak egy alibi hogy nyomulos, ezt magyarra forditva azt jelenti: nem tetszik nekem.


Ezt egy no mondta nekem ~35 ev koruli. Es igen ferfi vagyok 28 eves es nem incel, nem is akarok kapcsolatot.

febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Csak egy tipp

Ha látod hogy nem érdeklődik utánad, akkor ne legyél nyomulós

febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert ha nem érdeklődik irántad, akkor valszeg nem is tetszel neki.
febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat szerencsére észrevettem hogy mutat valamilyen érdeklődést felém majd ha van fejlemény leírom 😉
febr. 16. 14:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az jó jel ha érdeklődik irántad és próbál kedveskedni veled. :)

De ha mindig csak te érdeklődsz utána, ő pedig nem annyira, az már nem jó szerintem. De az is lehet hogy ő csak ilyen visszahúzódó

febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 es ő is érdeklődik csak eléggé félénk típus ,

Jól haladok, jókat nevetünk és beszélgetünk, kb mikor érdemes elhivni valahova és mit ajánlatok?

febr. 20. 22:30
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Fiatalok vagytok...vidd a mekibe,moziba.
febr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Csak ne az legyen a vege, hogy ghostinghol 1 het mulva es csak az egojat akarja novelni... kozben meg 4 pasi van a hatterben mint te es lehet valogat.. nehogy azt hidd, hogy ilye nincs. Boven van.
febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!