Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen bonyolult a szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult a szerelem?

Figyelt kérdés
3 srácról van szó. Az egyiknek tetszem, de nekem ő nem tetszik, vagyis tetszik, hogy tetszem neki. A másodiknak tökéletes (kajakozik) teste van, elájulok tőle, viszont belsőleg nem fog meg. A harmadik a tökéletes fiú külsőre, belsőre biztos vagyok benne, hogy szeretem, ő ezt tudja és világosan elmondta hogy viszonzatlanok az érzéseim, de nem tudok rajtuk változtatni, oda vagyok érte. Azt tudni kell, hogy barátként váltunk el, napi szinten beszélünk.

márc. 3. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Válaszd az izmosat mert úgyis az izgat

Utána írj ki még egy kérdést hogy miért ilyen szemetek a pasik hogy csak kihasznalnak

márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ebben mi a bonyolult?

Ha most-ra gondolsz, akkor is evidens a döntés és akkor is, ha komoly lány látszatát akarod kelteni és hosszabb távra gondolkodsz, mondván, érettebb vagy a kortársaidnál.

márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá, az élet egy kegyetlen játék!
márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatra egyik se.
márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted te egyiket sem. A szerelem nem így működik. A szerelem olyan elsöprő, vakká tévő érzés, hogy kigyúrt kanok ugrálhatnak körülötted, te akkor is őt választanád, ha nyeszlett kis patkány lenne.
márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez szexuális oszton. Nem szerelem. Dugni akarsz.
márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem tudod mi a szerelem. Ha tudnád akkor csak 1 valaki járna a fejedbe és nem lenne miről beszélni.
márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Mindenképpen olyat válassz, aki bejön külsőleg és belsőleg is.

Neked most nincs szerencséd, keresd aki viszonozza.

márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A fél életemben ez van, csak én pont nem tetszem senkinek, akivel bármit is akarnék. Pedig nem irreálisak az elvárásaim, csak engem intellektussal lehet megfogni, persze azért külsőre is fogjon meg az illető. De nem a szőke hercegre várok fehér lovon, még sincs szerencsém a szerelem terén. Olyannal meg nem tudom elképzelni, akikkel esélyem lett volna összejönni.
márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A testi vágy az erotika, de nem szerelem.
márc. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!