Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Megtetszett a baratnöm huga.

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinaljak de egyszerüen kivanom baratnöm hugat.

24 vagyok, a huga csak 16 eves.

Ha naluk vagyok folyton a közelebe lennek.

Baratnöm nem tudja ezt.


márc. 8. 17:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Nincs ezzel gond, nekem a 12 éves húga tetszett meg. Na ezzel már gond van. (15 körülinek néz ki)
márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Majd mindjárt jönnek azok, akik a beleegyezési korhatárral érvelnek, de azt szokás szerint kihagyják a buliból, hogy az is le van írva, hogy hiába múlt el valaki 14, veszélyes vizekre evez az a felnőtt, aki kiskorúval létesít szexuális kapcsolatot.


Azt, hogy megtetszett eg, 16 éves csaj, el tudom képzelni, mert van köztük olyan, aki kinéz 20-nak. Sokuk nem is szűz már.

Azonban..Az én erkölcsi nézeteim szerint azonban ezek nem okok arra, hogy valaki keféljek egy 16 évessel. Én felnőttként 18 év alattival nem dugnék, ez az én erkölcsi szabályom.


Persze a te eseted ennél

bonyolultabb, mivel a csajod húga tetszik, aki lehet 18 év után sem járna veled, mivel a nővére pasija vagy.

Hogy te mit teszel, az a te dolgod. Nyilván én könnyen beszélek, mert nem vagyok a te helyzetedben.

De én elfelejteném mindkét csajt, és egy másik lánnyal új életet kezdenék.

márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
nyiss rá véletlenül a fürdőben, aztán lesz ami lesz
márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaha is szeretted a csajod akkor ezeket az erzeseket melyen el kene rejtened és elfelejtened.
márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Döntsd el, kit akarsz, a barátnődet, vagy a húgát. Együtt a kettő nem okés, ne legyél gerinctelen.
márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
ha már nem tetszik a barátnőd, mind a 2-t békén kellene hagyni és keresni mást, aki nagyon bejön, nem pedig muszájból összejönni...
márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom a barátnődet...
márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7 nem tehetek rola, ezt csak ugy erzem. Ettöl meg nem csalnam meg vele baratnöm, csak rossz erzest kelt bennem.
márc. 8. 19:54
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
#1-es nincs azzal gond! Emberek vagyunk!
márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem ha bejössz a hugának is akkor próbálj rá!

Ha nem jössz be neki, akkor meg verd ki a hugit a fejedből!

Ennyire egyszerű! :)

márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!