Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? Megtetszett a baratnöm huga.

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinaljak de egyszerüen kivanom baratnöm hugat.

24 vagyok, a huga csak 16 eves.

Ha naluk vagyok folyton a közelebe lennek.

Baratnöm nem tudja ezt.


márc. 8. 17:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%
Mondd el a csajnak, hogy hozzatok össze a tesójával egy hármast
márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10 De honnan tudhatnam hogy enis bejövök neki?

Ha mondjuk zavarban van egy elbucsuzaskori puszitol vagy ölelestöl az mar egy jel lehet?

márc. 8. 22:24
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Nem feltétlen. Lehet csak szégyenlős.

Próbálj meg vele először kettesben lenni és beszélgetni vele vagy megérinteni. Majd írj, hogy mi a fejlemény!

márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hat nem nagyon tudok vele kettesben maradni mert mindig ott van valaki
márc. 9. 00:28
 15/19 NTBS ***** válasza:
100%

Több lehetőség van.

Verd ki a fejedből.

Beszélj pároddal.

Beszélj hugival.

Szakíts.

márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem az exem vagy véletlenül? 🤔😂sajnos voltam ilyen helyzetben én 18 voltam exem 20-21 a húgom pedig 15 kb. Ha rövidnadrágban volt nézegette, a telefonján kinagyítva ott voltak a fürdőruhás képei( amiket közösen csináltunk a nyaraláson), számomra ez gusztustalan dolog. Nem fair a pároddal szemben egyrészt, másrészt hozzád képest még igencsak gyerek. Igaz ma már sokat változott a világ a húgom akkor tényleg egy kislány volt még annyi idősen, nem tudom a barátnőd húga milyen szinten van, de attól még nem helyes. Kizárt hogy ki tudd verni a fejedből szóval a szakításon kívül nem hiszem hogy bármi jó lesz belőle.
márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16, nem az exed vagyok, de köszönöm a valaszt.

Hat, vagy megprobalom elnyomni.

Nem akarom megbantani ezzel baratnőm mert szeretem.meg szakitani se ilyen miatt.

márc. 13. 10:13
 18/19 anonim ***** válasza:
22%

Nézd a dolog pozitív oldalát!

Még mindig jobb, hogy a huga tetszett meg, mintha a nyula tetszett volna meg neked! :D

márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Nappal húgom...
márc. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!