Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Tehát megpróbálom röviden össze foglalni a dolgot!

Van egy nagyon jó fiú barátom, akinek bevallottam hogy bejön nekem, viszont nem lett végül semmi mert mondta hogy köszöni hogy így érzek de barátra nem tudna másként tekinteni, amit megértek, de én attól még ugyan azt érzem

Ez már egy jó ideje történt és azóta egyre közelebb kerültem hozzá így barátilag!! Viszont a barátaim azt mondják hogy egyre több jelet ad arra mintha bejönnék neki...

Pl: csillogó szemekkel és mosolyogva nézz rám miközben beszélek vele, egyszer arra is volt példa hogy teljesen oktalanul megfogta a derekamat és arra hivatkozott hogy csak meg akarta mutatni milyen hideg a keze, amikor megölel nagyon közel húzz magához, Valentin és nőnapra is csokit kaptam tőle stb..

Tehát ez még baráti gesztus akar lenni, vagy nem? Tenni szeretnék valamit, lépni valahogy, de félek hogy elrontanám a baráságunkat, ti mit gondoltok?


márc. 9. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valentin napon is rád gondol, akkor következtess.;)
márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat lepned kene valamit az biztos.

Jelezd neki valahogy hogy bejön neked

márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, mivel egyszer már elutasított, cikinek tartaná most kezdeményezni. Vedd kezedbe te a dolgot!
márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé úgy látszik, hogy azóta meggondolta a dolgot. De még az is lehet hogy pont ez fordított át benne valamit, hogy így nyiltan tudattad vele hogy bejön neked. És akkor még tényleg barátként tekintett rád, azóta meg egyre inkább romantikus értelemben gondol rád, sőt érezhet is valamit a jelek szerint egyre inkább feléd. Főleg ha a barátaid is ugyanezt állapították meg, amit te is látsz és érzékelsz irányából.

Szóval lehet ideje lenne finoman újra szóbahozni a témát.

márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazatok van, de akkor nem rontanék el semmit ha lépnék vagy ha beszélnék vele?
márc. 9. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Röviden nem.
márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudja, hogy bejön neked, mégsem lép semmit. Ebből mégis mit lehet ép elmével leszűrni? (Segítek: azt, amit a 6-os írt)

Persze értem, hogy nehéz, szóval ne áltasd magad, kérdezz rá inkább. Illetve mondd meg neki, hogy ha nem akar semmit tőled, akkor ne viselkedjen félreérthetően. Bár tök mindegy, mit csinál a szerencsétlen, úgyis belemagyarázod, hogy jaj, ez biztos azért van, mert...

márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!