Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány, akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, akit szeretek, mindig azt akarja, hogy írjak neki perverz történeteket, meg hogy mit csinálnék vele, de én többet akarok?

Figyelt kérdés
Mikor normálisabb témákról beszélnénk, terel, ködösít, nem is érdekli, csak ezek a történetek.... Kihasznál, igaz?
márc. 16. 22:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ilyen lányt ismertem nagyon sérültek voltak. Én kerülném.
márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
nem normális :D
márc. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek a nők között is, ez nem lep meg, viszont ezek mind sérültek mentálisan. Vágynak a gondolatra de odáig még nem jutottak el, hogy tegyenek is az érzésért, ezen kívül nullák a beszélgetés terén, mert az égadta világon semmihez sem tudnak hozzászólni.

Csak vesztegeted ezzel a csajjal az idődet. Hogyha tényleg akar valamit, legalább szexet beszéljetek meg egy időpontot és egy helyet és ha csak terel továbbra is én automatikusan megszakítanám vele a kapcsolatomat mert ennek nincs értelme, csak arra vagy, hogy szórakoztassa magát veled mert az ilyenek még az életüket is unják.

márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
10%
Hány évesek vagytok?
márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Ő 14. Én 45...


Oké, vicceltem. 17.

márc. 18. 17:38
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

szerinted az normális, hogy egy 14 éves kislány ilyet kér?

melyik világban?

márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Maiban. Volt olyan, hogy egy 12 éves mondta, hogy "fiúk, jó éjszakátok lesz", és privát insta fiókon elvileg ment a vetkőzős-masztizós show... Én egy kicsit elhánytam magam, mielőtt belenézhettem volna, és tiltottam.
márc. 18. 17:44
 18/32 anonim ***** válasza:
#17 Persze...és az insta nem tiltotta le azonnal. Tök hihető:D
márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%

Szóval egy hasonló lányra akarsz írni?

Akkor most ki hány kitől?

Meg az hogy ez "oké" neked vagy bárkinek, az még nem lesz normális.


Neked komoly gondok vannak a fejedben.

márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy az értékrendemnek megfelel, de a mai világban előfordul. De a lényeg: nem, nem ezt akarom, én szeretem...
márc. 18. 17:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!