Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány, akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, akit szeretek, mindig azt akarja, hogy írjak neki perverz történeteket, meg hogy mit csinálnék vele, de én többet akarok?

Figyelt kérdés
Mikor normálisabb témákról beszélnénk, terel, ködösít, nem is érdekli, csak ezek a történetek.... Kihasznál, igaz?
márc. 16. 22:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

aham, szóval egy marha gusztustalan csajba szerettél bele akivel nagy részt eddig csak perverzkedtél


döntsd már el, hogy mit akarsz brom

ilyen csajoknak addig vagy érdekes amíg szórakoztatod őket

utána mehetsz oda ahova akarsz

márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Normálisan indult a dolog, de volt egy képe az esőben, és mondtam neki, hogy bár lehetnék egy esőcsepp, ami mohón vándorol forró csókjaival végig minden egyes vonaladon, vagy valami hasonló.. Na akkor kezdődött a dolog.
márc. 18. 18:03
 23/32 anonim ***** válasza:

Azt csinálsz amit akarsz.

De normális ember ilyenbe nem megy bele.


Érted?

márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
De azért is kérdezem, hogy lépjek ki ebből?
márc. 18. 18:08
 25/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy nem írsz neki.


Vagy kitéped a netkábelt a routerből. Azt én is szoktam, amikor ilyeneket olvasok amiket írsz.

márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál.

Ne foglalkozz vele. Írj olyannak, aki értékeli.

márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%

"de volt egy képe az esőben, és mondtam neki, hogy bár lehetnék egy esőcsepp, ami mohón vándorol forró csókjaival végig minden egyes vonaladon"

Ez inkább röhejes, mint perverz, kiröhög minden fiatal csaj. :DDD Nagymamáknak viszont lehet, hogy bejön. :DDD

márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
86%
Igen ez papás nagyon 😂
márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
80%
Bepisilnék a röhögéstől, ha ilyeneket írnál nekem...
márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%

Annyira gáz vagy ember, hogy arra nincsenek szavak, szerintem ne írj semmit mert csak még jobban elásod magad, mondjuk szerintem már bőven megtetted.

Vagy nem írsz neki többet vagy kerek perec megmondod, hogy amit csinál az beteges és mással szórakoztassa magát. Ha így haladsz a jövő incelje leszel.

márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!