Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit parázok az első szextől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit parázok az első szextől...?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom. Igazábol nagyon szeretnék már szexelni, rendszeresen masztizok stb, de lehet, hogy mégsem állok készen.

Hány évesen "kéne" elveszitenem a szüzességem?

Ha nem várom meg hogy kapcsolatom legyen, hanem csak ugy lefekszek valakivel az nagyon kurvás?

Mi van, ha az első barátom idősebb és tapasztaltabb lesz, én meg szűz?

Gáz lenne elsőre csak orális szexbe belemenni?

Mi az amitől átlagban a fiuknak jó lesz a szex?

Szexchattel mi a helyzet?

Hogyan kezdeményezzek szexet?

Ha a partner nem néz ki annyira jól, akkor is lehet élvezni?


Kb ezek a kérdéseim. Ha bárki tud bármi hasznosat, légyszii irjon! Nagyon köszii (ja és ne röhögjetek ki xd)



ápr. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Kösznömm mindenkinek a normális válaszokat!


"Szerintem ezt a kérdést egy fiu írta ki." - Sajnálom,de továbbra is lány vagyok

ápr. 29. 22:52
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül qurvás de szerintem jobb egy párkapcsolatban elveszíteni mint egy random valakivel akit másnap már nem fog érdekelni hogy lelkileg hogy vagy


Az ha tapasztaltabb sztem nem baj sőt jobban tud rád figyelni


Az orális szex már csak azért is jó mivel így jobban megismered a partnered ami válasz arra is hogyan kezdeményezd a szexet tudni fogod hogy mi az ami felizgatja stb

ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
37%

"Sajnálom,de továbbra is lány vagyok"


Elég szomorú! És én is sajnálom! :(


Aztán csodálkozol, ha majd egy fiú sem fog téged tisztelni és végül terhes maradsz egy vadidegentől.


Nincs olyan, hogy el kell veszítened a szüzességedet, mert nem kell és nem értél még meg rá, ha erről kérdést kellett kiírnod!!


"Ha nem várom meg hogy kapcsolatom legyen, hanem csak ugy lefekszek valakivel az nagyon kurvás?"


Igen, és nem csak az, de nagy ostobaság is.


"Mi van, ha az első barátom idősebb és tapasztaltabb lesz, én meg szűz?"


Semmi. Ugyanis tévedés, hogy ha valaki jártas, akkor tuti jó lesz vele, mert nem biztos, hogy ami neki előtted száz csajnál bevált, az nálad is be fog. Egyedül az számít, hogy rád mennyire figyel, hogy téged mennyire ismer és hozzád hogyan tud viszonyulni, mennyire érzi a te rezdüléseidet.


"Gáz lenne elsőre csak orális szexbe belemenni?"


Nemi betegségeket simán megkaphatsz orálisan is.


"Mi az amitől átlagban a fiuknak jó lesz a szex?"


Orális és minden, ami szűk pl. popsi. Csak aztán meglazul a záróizmod és nem fogod tudni visszatartani a székletedet. Rendkívül káros és veszélyes!


"Szexchattel mi a helyzet?"


Éretlenek értelmetlensége.


"Hogyan kezdeményezzek szexet?"


Te még sehogy.


"Ha a partner nem néz ki annyira jól, akkor is lehet élvezni?"


Már régen rossz, ha csak a külső alapján akarsz egy aktusba belemenni.


Korai kiégés veszélye fenyeget.

ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%

"Hány évesen "kéne" elveszitenem a szüzességem?" - Amikor készen állsz rá.


"Ha nem várom meg hogy kapcsolatom legyen, hanem csak ugy lefekszek valakivel az nagyon k*rvás?" - Sokak szerint igen, de nem is ez a lényeg. Egy random srác nem lesz olyan figyelmes veled, mint egy szerető partner.


"Mi van, ha az első barátom idősebb és tapasztaltabb lesz, én meg szűz?" - Lehetséges, hogy gyorsabban akar majd haladni, mint te. De persze az is megeshet, hogy pont a tapasztalata miatt lesz figyelmesebb.


"Gáz lenne elsőre csak orális szexbe belemenni?" - Nem, jobb lépésenként haladni.


"Mi az amitől átlagban a fiuknak jó lesz a szex?" - Ezt mindig az adott sráctól kell megkérdezni.


"Szexchattel mi a helyzet?" - Ha nem adsz meg magadról semmi infót, akkor jó szórakozás.


"Hogyan kezdeményezzek szexet?" - Alapvetően mindig smárolással kezdődik.


"Ha a partner nem néz ki annyira jól, akkor is lehet élvezni?" - Igen, de a vonzódás alapfeltétel a jó szexhez.

ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az egyik legnagyobb ostobaság a szüzességedet egy random szxpartnernek adni.


Később nagyon meg fogod bánni!


Kérlek, ne tedd!


Maradj a masztinál és várd meg az igazit, aki szeretni is fog téged és nem csak egy tárgyként kezelni, aztán másnap elhajítani!


A normális fiúk lenézik a könnyen kapható lányokat.

ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
20%
70 éves tapasztalt férfi vagyok és annó 60-ban mikor ugyan ez a korosztály voltam mindenki meg volt nekem szóval csak flexelni jöttem ide
ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Továbbra is köszönök minden tanácsot, angyalok vagytok! Az a tag, aki szomorúnak tartja, hogy lány vagyok és sajnál amiatt, noss nem sokat tudott segíteni. Nem értem, hogy mi a problémád, amikor pár normális kérdést tettem fel korombeli lányokhoz. Nem segítettek a (valószínűleg iróniából írt, kiosztás jellegű) tanácsaid. Hiába papolsz itt, hogy mit nem kéne stb, pont leszarom. De azért köszönöm a határtalan szeretetedet felém.

Gyerekek, a másik témA: Nem akarok mindenkinek privátban válaszolni, szoval kiírom ide: SEMMILYEN IDŐSEBB FÉRFIVEL NEM SZERETNÉK TALÁLKOZNI, NEM SZERETNÉM KIPRÓBÁLNI A SZEXCHATET, HAGYJATOK BÉKÉN, PERVERZ NYOMORÉKOK, NEM A TI VÉLEMÉNYETEK ÉRDEKEL. Köszipuszi

ápr. 30. 14:55
 18/53 anonim ***** válasza:
84%

Először is...de cuki. :D


De a kérdésekre is válaszolandó:

1. Nincs olyan, hogy "kéne"... másrészről minél tovább vársz vele, a potenciális partnerek részéről felvetődhet a kérdés, hogy "eddig hogy nem jött össze". De az eddig leírtak alapján nem akarsz 30 éves korodig várni. :D


2. Nem, nem kurvás, ha nem vársz kapcsolatig, de azért jól válaszd meg a partnert.


3. Nincs semmi, de azért jelezd neki, hogy szűz vagy. Ha ügyes, akkor kellemes élmény lesz.


4. Szerintem kezdésnek orális szex és petting teljesen jó, tapasztaljátok ki egymást.


5. Erre nincs árlag recept. Légy nyitott (egészséges keretek között), akard és élvezd :)


6. Szexchat a partner nyitottságától és fantáziájától függően lehet izgalmas, de nem való mindenkinek


7. Hogyan kezdeményezz? Ez a partnertől is függ...ha korombeli a srác, szerintem ha az ölébe ülsz és mocorogsz kicsit, már állni fog, mint a cövek. :D


8. Nézd, lehet, hogy a partner esetleg külsőre nem lesz az ideálod, de mégis be tud indítani. Ha nagyon nem tetszik, sőt, esetleg taszít, akkor inkább ne menj bele.


Remélem, tudtam kicsit segíteni. :) /F

ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
14%
Elmondaná nekem valaki, hogy miért kellett lepontozni? 10-es vagyok.
ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
86%
Kedves #19 talán, mert minden egyes szexualitással kapcsolatos kérdés alá jössz hittéríteni, holott az ég világon senki nem kíváncsi rá...
ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!