Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsit parázok az első szextől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit parázok az első szextől...?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem volt még kapcsolatom. Igazábol nagyon szeretnék már szexelni, rendszeresen masztizok stb, de lehet, hogy mégsem állok készen.

Hány évesen "kéne" elveszitenem a szüzességem?

Ha nem várom meg hogy kapcsolatom legyen, hanem csak ugy lefekszek valakivel az nagyon kurvás?

Mi van, ha az első barátom idősebb és tapasztaltabb lesz, én meg szűz?

Gáz lenne elsőre csak orális szexbe belemenni?

Mi az amitől átlagban a fiuknak jó lesz a szex?

Szexchattel mi a helyzet?

Hogyan kezdeményezzek szexet?

Ha a partner nem néz ki annyira jól, akkor is lehet élvezni?


Kb ezek a kérdéseim. Ha bárki tud bármi hasznosat, légyszii irjon! Nagyon köszii (ja és ne röhögjetek ki xd)



ápr. 29. 20:03
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Álljatok már le bazmeg! Ne itt folytasasatok valléási vitákat, valaki ebben hisz, valaki abban. És pont. Én nem akarok minden idióta kommentre és üzire válaszolni. Nem is fogok, hagyjatok békén.

Kedves 30as.Nyilván nem azért irtam ki, mert szxelni akarok, hisz akkor tinderre mentem volna. Tényleg csak fiatalok tanácsa érdekel, és tényleg meglep, hogy mennyi itt a beteg állat

máj. 1. 22:23
 42/53 anonim ***** válasza:
19%
Kedves kérdező, pontosan azért reagálj úgy, hogyha mostantól privátban is fog valaki kérdezni.
máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
30%
De bizony hogy bűn, 16 évessel a 18 feletti ha lefekszik, börtön lehet a vége, pintyőkéim. Másik hogy tul gyanús az ha egy 16 éves lány itt kiadja magát szexre és rárepülnek egyes esetekben perverz vén disznópatkanyok... A tanulással törődj, a másik meg, hogy tiszta kapcsolatot építs, ne az állatias szexet hajtsd. Ha hivő vagy ha nem, az bűn és ennyi idősen tilos is erkölcsileg, kiskoruként.
máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
83%

#43: Azt ugye tudod, hogy 14 év a beleegyezési korhatár. Szóval nem, senki sem kerülne börtönbe, amiért 18 év fölött lefekszik egy 16 évessel.

Nem állítom, hogy minden szituációban helyes, de azért ne állítsunk már baromságokat...

máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
83%
"szüksége van arra, hogy iránymutatást, jó példát lásson" - És ha neki az a jó, hogy sok emberrel szexel? A "jó" nem egy exakt fogalom.
máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Légyszives ezt tényleg fejezzétek be! Menjetek vitatkozni valami messenger csoportba vagy tudja a franc. Tényleg nem az erkölcsi rész érdekel, azt eltudom dönteni, hogy szerintem hány évesen helyes a szex. Ilyen téren nem kérek magyarázatot!
máj. 2. 06:21
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon le akarjuk egyszerűsíteni, ha már most vágysz rá, tedd meg. Csak jól válaszd meg a partnert.

Ha mégsem vagy eléggé biztos magadban, várj egy-két évet, addig pedig gyakorolj magadon. :)

máj. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező, megtenned, habidőd engedi, hogy valaszolsz a privátban feltett kérdesekre is?
máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
71%

#41 Csak sikerült kimutatnod a fogad fehérjét! :D

Azt ajánlom, hogy a neked nem tetsző kommenteket hagyd figyelmen kívül.


Az első vallásos hozzászóló vagyok. :)

máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
54%

"Tényleg csak fiatalok tanácsa érdekel, és tényleg meglep, hogy mennyi itt a beteg állat"


Ne hari kérdező, de hogy a tszba akarsz jó tanácsokat kapni hozzád hasonló gyerekektől ?!


Érdemes lenne inkább megfogadnod az intő tanácsokat, de nyilván te már úgyis eldöntötted, hogy mit akarsz, hát sok sikert hozzá!

máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!