Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemre valami gyógyír?

Figyelt kérdés
Van egy lány (osztálytárs) akibe évekig voltam szerelmes (erre idővel rá is jött). Nagyon sokat nevettünk és mindig a keresztnevemen szólított vagy becézett. Egyre jobban kezdtem felé nyitni még a partnerem is volt egy bálban. Ám kiderült hogy ő a barmokra és a tahókra bukik ugye én meg ennek az ellenkezője vagyok. Már több pasijával is szakított mert leakartak vele feküdni.. ennek ellenére mégis olyanokra vágyik. Barátságot nem tudok kihozni belőle mert egy 1 évnyi tök jó duámlás viccelődés után állítólag az agyára mentem (nem tudom miért mindent ugyanúgy csináltam kicsit visszafogottabban). Leakarok róla mondanide minden nap látom és így nehéz :/
2015. jún. 11. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj max az segít ha semmilyen kapcsolatot ne mtartasz vele és nem is látod sok ideig. Velem is volt hasonló helyzet és nekem kellett hozzá 2 / 2 és fél év mire elfelejtettem. Közhelyesen hangzik de tényleg az idő múlásával te is egyre kevesebbet gondolsz rá, elhoályosodnak az emlékeid vele kapcsoaltban és végül elmúlik majd a dolog. Az elején szar és kilátástalannak tűnhet de tényleg később jobb lesz.

Másrészt meg gondolj bele ha a lánynak ilyen pasik jönnek be akkor ő is milyen lehet legbelül. Meg ha veled tök jóba volt és aztán gondol egyet és így elküld akkor nem egy érző szívű aranyos lányka.

2015. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lány nem cigi, vagy pia, hogy lemondj róla. Először is ezt jegyezd meg. Egyébként pedig, tessék elmenni szórakozni, ha lehet kerüld a vele való találkozást, ha nem megy ne maradj kettesben vele. Ismerkedj, szórakozz. 1-2 hónap és megszokod a hiányát, ha pedig közben megismerkedsz véletlenül egy másik lánnyal, akkor kicsit kevesebb figyelmet is fogsz fordítani rá. De ne erőltesd az új kapcsolatot, mert abból semmi jó nem lesz. Megváltoztatni pedig ne akard. Azzal biztosan csak az utálatát fogod kivivni ennek a lánynak. Ha szereted őt, és azt akarod, hogy boldog legyen, hagyd, hogy úgy élje az életét ahogy szeretné. aztán még ki tudja. lehet majd egyszer rájön, hogy ki is szerette valójában, és ha akkor még szabad leszel, majd eldöntöd, hogy adsz-e kettőtöknek egy esélyt.

Amit legfőképp ne tégy, ne told el magadtól végképp. Ha akar veled beszélgetni, adj neki rá esélyt és ha nem túl nehéz, vagy nem kíván olyat tőled, amit megalázónak éreznél, akkor tedd meg neki, de minél kevesebb időt tölts el vele kettesben, amíg meg nem szokod a hiányát, és rá nem tudsz csak úgy nézni mint csak barátra vagy egy lányra a sok közül.

2015. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehezemre esik ot elfelejteni... ot nem potolhatja semmi es senki :'(.. viszont hagytam 2 hetig es ujra nevet mosolyog ram.. meg a tesojanak is nevezett..
2015. jún. 12. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy nehezedre esik. Mint feljebb említettem nekem is évekbe telt. Az is normális hogy úgy érzed hogy most ő neked minden és hogy nem bírod ki a hiányát de majd elmúlik. Csak egy kicsit sok idő kell hozzá
2015. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hagyjam vagy (várjak rá)?
2015. jún. 12. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 100% hogy nem jöttök össze akkor hagyjad. De úgy ne szakítsd meg vele a kapcsolatot hogy véglegesen. Valamilyen kis kapcsolatot tarts vele (pl. nagyon ritkán beszélgetsz vele pl. havonta 2 havonta 1x.)
2015. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Átérzem a fájdalmad. Én is pont ebbe a cipőbe jártam.

Minden kapcsolatot meg kell szakítanod vele és minden reményt felejts el vele kapcsolatban. Ez mellé még az is nagyon segít ha nézel más lányt. Most nehéznek tűnik,de nagyon örülni fogsz később.

2015. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmmit . Ha most el is határoznád ,hogy vársz majd történik valami ami rosszul étint akkor hagyod majd később valami jó akkor vársz ... és ez egészen addig még nem jön egy másik lány. Szerintem ne csinálj semmit ne is törődj vele mindig ,de ne is hagyd annyiban mindig .
2015. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!