Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mikor és hogy történt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mikor és hogy történt az első csók? Részletes sztorikat :D

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 01:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm akik leírták a sztorit.És az utcabálos sztorin nagyot mosolyogtam :D
2015. jún. 21. 16:50
 12/21 A kérdező kommentje:
Még sok sztori jöhet. Akár 2019-ben is meg késöbb is. Hajrá ;)
2015. jún. 21. 17:05
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen 2 hónapig leveleztem egy sráccal, nagyon belezúgtam. Felutaztam hozzá (250 km) egy olyan nagyvárosba, ahol még sosem jártam. Amint megláttam az az érzés fogott el, hogy bárcsak itt sem lennék. Az idô telt, a kémia mûködött. Az elsô csók az ágyában történt elalvás elôtt.

(Erre nem szeretnék emlékezni, rossz emlék, megbántam.)


Az elsô szerelmemmel/exbarátommal csodálatos volt. :)


17 évesen jöttünk össze. Egyszer nagyon megszívattam szegényt, de nagyon édes volt. :D Ez az egyik legszebb emlékem vele. :)

Éjjel történt, fáztunk, de romantikus hangulat volt, a buszmegállóban beszélgettünk. Én a falnak támaszkodva, ô felém hajolva álltunk. Mindig azzal piszkáltam, hogy ha hideg van, menjen be a váróba melegedni.

Ekkor csend volt, csillogott a szemünk, egymás ajkait néztük. Megszólaltam sejtelmes hangon: "Ugye tudod, mit kell ilyenkor csinálni?" Zavarba jött, remegni kezdett, de határozottan válaszolta, hogy: "Azt hiszem, igen." Közelebb hajolt hozzám, erre elnevettem magam és mondtam, hogy be kell menni melegedni. :D

Szegény srác azt sem tudta fiú-e, vagy lány és édesen félénk hangon csak annyit mondott: "Ez gonosz volt."

Nagyon olvadtam, milyen cuki. :D


Az elsô csókunk igazából egy szájrapuszi volt. :)

Imádom a galambokat, ô a sasokat (teljesen ellentés személyiségünk volt). Egyszer láttunk egy galambot és elnevette magát. Elkezdtem kergetni (:Dd), erre megállt elôttem, mosolygott, iszonyatosan elpirultam és "megcsókolt". Nagyon zavarba hozott, emiatt újra elkezdôdött a kergetôzés (:'Dd).


(A késôbbiekben szinte mindig úgy csókolt meg, hogy magabiztosan magához húzott és megcsókolt. :)) )


Remélem nem gond, hogy ennyi sztorit írtam. :)

18/L

2015. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
79%
15 éves voltam, barátnőimmel elmentünk egy szórakozóhelyre megünnepelni a születésnapomat,majd a buli közepe fele, odajött hozzám az a fiú akire körülbelül egy éve vártam. Táncoltunk,elsőnek puszikat adott a nyakamra majd megfogta a fejem és megcsókolt.Életem legjobb érzése volt.
2015. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
63%
Egyik osztálytársammal, ő már csókolózott én meg nem. Mondtam neki hogy smároljunk, ő meg mondta jó. Nagyon bena voltam :'D. Azota gyakoroltam mar sokat. 14F, akkor 13F
2015. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

2 hete voltam együtt a barátommal. Pénteki nap, órák után, sehol senki.. felmentünk a termébe a cuccáért :D Egyszer csak magához húzott és megcsókolt, nyelves volt.. Számomra undorító volt, rendkívül nyálas és kínos is, mivel közben elkezdett folyni az orrom, úgyhogy gyorsan odabújtam a mellkasához és észrevétlenül megtöröltem :'D Utána mondta, hogy milyen kis édes vagyok, hogy zavarba jöttem (igazából az orros incidens miatt).

2,5 hónapot voltunk együtt, azalatt kb csak 4-szer volt nyelves, mert undorodtam tőle, nem élveztem:D

Egyik legrosszabb élményem volt..

én 14L, ő 16F


Aztán pár hónapja az osztálytársammal smároltunk picit becsípve, de tisztán emlékszem és nagyon jó volt :)

2015. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor nem csak engem undorít a nyelves.
2015. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A leg anti-romantikusabb történet fog következni; 15 vagyok, tudom magamról, hogy leszbikus. Most volt VOLT fesztivál, legjobb barátnőmmel mentünk, kicsit részegek voltunk, két kb. 25 éves srác meghívott pár körre aztán smároltunk az egyik sráccal, elkezdett tapizni mindenhol, én meg leállítottam, a baratnőm a másik sráccal volt ugyanígy, elég rámenősek voltak. Lehetett volna cukibb is, hogy az első nagy szerelmemmel egy olyan nem tagjaként amihez vonzódom is, de így történt. Ez van. :/
2015. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, h kint ültünk egy tóparton, és eszembe jutott h vele meg nem szkanderoztam(szokásom a fiúkat szivatni, h sikerült néha őket legyőzni :D). És mondtam neki h na tisztázzuk a téteket. Én mondtam, h megcsikizhet ha nyer ő meg nem mondott semmit, csak sejtelmesen nézett rám és én abból értettem h na, ez akkor első csók lesz! És nyertem, de persze nem tett semmit! Még egy kör szkander és akkor is nyertem(valszeg hagyott nyerni) és akkor odahajolt hozzám és megcsókolt! Hát én azt se tudtam h mi van! Ez csak ilyen sima csók volt, de aztán megkérdeztem miközben a vállára hajtottam a fejem és kérdeztem h, meg akart csókolni? Erre tisztára elpirulva mondta, h lehet és nem mert a szemembe nézni, látszott rajta h fél! Aztán megvártam amíg elmegy egy biciklis és akkor én csókoltam meg! Whuuu! Ahoz képest h neki is és nekem is első volt, nagyon jó volt! Csak szegénykém anyira félős h nem sok ilyen lehetőség van!
2015. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
11%
Minek kell ideírni olyat, hogy valaki akkora szerencsétlen volt hogy 26 évesen csókolózott először?????????
2015. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!