Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok , több éve az Ázsiaiak édekelnek főleg a kóreaiak es úgy érzem szerelemben is ez normális ? a nőket is sokkal szebbnek látom és nagyon irigyelem őket...tudom h fiatal vagyok de a kormhoz képest sokkal érettebb ... ha látok egy ázsiai kisgyereket elolvadok konkréten és mindig úgy érzem ekem kóreai férjem lessz ha beledöglök is Xd
2015. júl. 23. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ki az a Skrillex? Valami úszónő?


https://www.youtube.com/watch?v=FzbPm7nN1Ww

2015. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez nem baj:) Mindenkinek más az ideálja.
2015. júl. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"tudom h fiatal vagyok de a kormhoz képest sokkal érettebb"

de a gondolkodásod még mindig kislányos...am vannak ilyenek akiknek bizonyos népcsoport jön be...van olyan aki a négerekhez vonzódik úgy mint te a koreaiakhoz...


22F

2015. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Én is sokkal érettebb vagyok, mert csak a nepáliakat szeretem és senki nem ért meg.
2015. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
ja, sajnos ez a beteges korcsimádat valamiért a fehér nőkre jellemző csak, érdekes én fehér fiúként csak is fehér lányokat tartomnek, na akkkor már rasszista vagyok ugye?
2015. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

# 1-esnek: "Ki az a Skrillex? Valami úszónő?" sírok. :DDD Meg ez a zene is mi? :D Az egész nem kapcsolódik a kérdéshez de ment a zöld kéz bár ezzel valószínűleg rontom a százalékom de nem érdekel, azért 77% is elég jó vagy mennyi vagyok, de ha rontok nem baj, nem érdekel. Amúgy jó zene volt, nekem tetszett, bár még most hallottam először. Azok a majmok, hogy néznek ki, hát gyönyörűek. :D


Kérdezőnek: Ja, normális bár nekem a magyarok jönnek be 99%-ban de kinek mi. Kiakartalak javítani, hogy "*koreai" de beírtam Google-ba és tényleg írják így is, meglepett. :D Nem baj majd nyelvtan náciskodok máskor. :D Na jó tudok most is.


Helyesen:

1. *ázsiaiak

2. *lesz


Nem pedig Ázsiaiak és lessz. Véletlen elírásokba nem kötök bele mert az már tényleg parasztság. Na jó most paraszt leszek megint. "tudom h fiatal vagyok de a kormhoz képest sokkal érettebb" ez szerintem hülyeség már bocsánat. De azt bírom, hogy a lányok (meg lehet fiúknál is így van de tőlük még nem hallottam) kb. 99%-a (jó lehet, hogy nincs annyi sőt sokkal kevesebb de most mondtam egy számot amit gondolok) úgy gondolja, hogy korához képest sokkal érettebb de ez többségében hülyeség, jó néhány embernél lehet igaz de általában nem az. Én is pont annyi idős vagyok mint te de nem gondolom azt magamról, hogy a koromnál érettebb lennék, ugyanolyan éretlen vagyok mint a velem egyidősek. :D Miből gondolod, hogy érettebb vagy a korodnál? Erre kíváncsi vagyok. Ha tudsz mondani értelmes indokokat akkor elhiszem. Nem bántásból írtam ezt, remélem nem haragszol, csak egy vélemény. A helyesírásodba sem bántásból kötöttem bele csak segíteni szerettem volna. Tudom én sem írok tökéletesen, ha valaki kijavítana engem azt meg is köszönném vagy azt mondanám, hogy "Ja tényleg." vagy nem szólnék semmit. Mondjuk a helyesírásomba senki nem szokott belekötni, nem emlékszem mikor kötöttek bele. Mondjuk másba se nagyon szoktak. A stílusomba se mert nem szoktam ilyen megmondó ember lenni vagy mi erre a jó kifejezés. Csak már idegesít ez, hogy mindenki azt írja, hogy koránál érettebb ezért már tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért. Ennyi lett volna a véleményem és tényleg remélem, hogy nem veszed bántásnak mert nem annak szántam. De ha annak vennéd akkor ne haragudj! :) Majd próbálok finomabban fogalmazni ha ez nem volt elég kedves. 13/L

2015. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan hú de sokkal érettebb lennél a korodnál (ami 13 évesen kb. lehetetlen), akkor tudnál helyesen írni, és értelmesen fogalmazni. De nem tudsz.

Ja és ha annyira szeretnéd őket, legalább annyit tudnál, hogy az koreaiak, nem "kóreaiak".

Nem szeretnék offolni, úgyhogy válaszolok is: igen normális. Mindenkinek más jön be. Milyen is lenne, ha mindenki ugyanolyan lenne?

2015. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
OFF: # 4-est miért kellett lepontozni? Mennyien nem értik a szarkazmust... Én nyomtam a zöld kezet. :) # 6-os voltam.
2015. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy a # 4-es válasza 78%-ban hasznosnak tűnik amikor én írtam akkor még csak 54% volt, elnézést. # 6-os voltam.
2015. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik."? Az igen. :D Kérdező te vagy ennyire jófej? :D Vagy mások is? :D Mindhárom válaszom 100%-ban hasznos? :D Az igen. Ilyen sem volt még, hogy egy kérdés alatt 3 választ írok (most már 4) és mindegyik 100%-ban hasznos. :D Aranyosak vagytok akik felpontoztatok! :D :) Köszönöm. :) És ráadásul őszintén elmondtam a véleményem és 100%-ban hasznos? :D Majd most biztos jönnek a gonosz trollok és lepontoznak. :D De aki felpontoz annak nagyon köszönöm, ritka az ilyen. :D :) # 6-os voltam
2015. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!