Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az exemmel álmodok miért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel álmodok miért?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot nem tartjuk, viszont mikor találkozunk, csak néz rám és folyton csak néz. Azt tudni kell hogy van párja! Volt olyan is, hogy mentem az úton és utánam kiabált a nevemen én meg álltam. Tudta hogy haveromhoz megyek és elmondta hogy hol van.. Ezek jelentenek valamit?

2015. aug. 31. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha én is szoktam az exemmel álmodni de nem jelent számomra semmit. Akivel valaha együtt voltál az már soha sem lesz teljesen közömbös, szerintem ezért van az egész.
2015. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is szoktam az exemmel álmodni, többször szépet is, de reggel mikor felkelek mindig tudatosul, hogy miért lett vége
2015. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is nagyon sokszor álmodom az exemmel. általában az álmok jelentenek is valamit. ha gondolod írj privátban és megpróbálok segíteni :)
2015. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez természetes, ha néha eszedbe jut, de ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget
2015. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintetek minden ember így van vele?


Visszatérve, nagyon sok ideje nem beszéltem vele, aztán egyszer muszáj voltam keresni őt, mivel az apját nem értem el így tőle kérdeztem meg hol van. Pár nap múlva volt, hogy ő utánam kiabált.. Kérdés, hogy azért tette mert azt hitte hogy azzal hogy rá írok lesz valami?

2015. szept. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!