Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszólítsam ezt a fiút ha így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszólítsam ezt a fiút ha így viselkedik?

Figyelt kérdés

Beszélni szeretnék holnap egy fiúval de nem tudom értelmezni a jeleit.

Folyamatosan ütközik a pillantásunk,egy időpontban nevetünk,és volt amikor durván nekem jött.Viszont ha rám néz soha sem mosolyog csak melegséget érzek a szemében.(ne tessék félreérteni) Attól még tetszhet nektek valaki akire nem mosolyogtok?



2015. okt. 21. 19:55
 1/2 anonim válasza:
Attól mert valaki nem mimikázik sokat, nem mosolyog, nem fejez ki érzéseket attól még lehet, hogy tetszel neki. Az hogy neked ment csupán kötözködés, sok olyat láttam már, hogy egy "pár" egész nap szekálja egymást aztán meg kézen fogva mennek valahova.
2015. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Az hogy neked ment csupán kötözködés.." lehet,hogy én értem félre a mondatot,de még soha sem szóltam hozzá ezért nem is kötözködhettem vele :D

Köszönöm a válaszod,erőt merítettem.Jó éjt.

2015. okt. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!