Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik igy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akibe beleszerettem. Sokat szemeztunk beszelgettunk is, jiba lettunk, de nem mertem igazan kozeledni. Egyik nap megtudtam h baratnoje van. Igazabol ezt elfogadom, de nem ertem, akkor velem miert ilyen. Marmint masokkal is kedves, de engem nagyon sokat nez. (Olvastam tobb testbeszedes konyvet-erdekel a tema- es tobbszor is eszrevettem a vonzodas jeleit nala.) azota mar talalkoztam vele, es ugyanugy nezett.

Konnyebb lenne lemondanom rola, ha nem viselkedne igy. Mit jelent ez a viselkedes?



2015. nov. 8. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs semmi furcsa a viselkedésében, úgy viselkedik ahogy egy egészséges fiatal viselkedik ma (legyen fiú vagy lány), ismerkedik lányokkal, próbálja kiismerni őket és ennek az alapfeltétele az, hogy ismerkedjen.


Egy srácnak lehet több barátja is és barátnője is, nincs sehol sem kőbe vésve, hogy csak egy lánnyal állhat szóba vagy mosolyoghat rá.


Az, hogy már van egy barátnője, az csak akkor lehet egy érdekes tényező ha próbál más lányokat is levenni a lábukról és alkalomadtán lefektetni. De amíg csak beszélget és mosolyog más lányokra addig nincs semmi baj, sőtt ez mutatja, hogy normális a srác.


Tehát nyugodtan beszélgess vele annyit amennyit te és ő akar, erőltetni nem érdemes semmit sem, bármikor előfordulhat, hogy egyszer csak elkezd kömolyabban érdeklődni utánad, az azért lesz mert felkeltetted az érdeklődését.


De az ilyesmit nem lehet se megrendezni se megrendelni ez a sors könyvében van megírva. A fiúkra kell hagyni, hogy megtegyék az első lépést, kifogni a szelet a vitorlájukból nem szabad mert akkor nem biztos, hogy hosszú kapcsolat lesz belőle.

2015. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amugy sem vagyok egy nagyon flortolos lany, de nem is mertem vele flortolni, mert nem ertettem, akar-e valamit. De megfogadom a tanacsod :)
2015. nov. 8. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!