Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit ronthattam el, ha egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

77 Lili77 kérdése:

Mit ronthattam el, ha egy fiu azt mondja, hogy "szerettelek, de valami hianyzik beloled ami en keresek"? Vajon mi lehet az, ha o nem a kulso szepsegre megy?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, egyszerűen hiányzik belőled az a plusz ami kiemelne téged a többi lány közül az ő szemében. Ez lehet pl zenei ízlés vagy akármi.
2015. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle? Vagy soroljuk fel az összes lehetséges pozitív tulajdonságot? Vagy tippeljük meg látatlanba, hogy mi hiányzik belőled?


Így hirtelen ezt találtam a neten. Tessék válogatni, és ha látod, hogy valamelyik jó tulajdonság hiányzik belőled, akkor az lesz a hunyó.


[link]

2015. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor miert tett ugy,hogy szeret egy even at?
2015. dec. 2. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
mi az h miért tett úgy? mert szerinted nem szerethet úgy h nem te v neki a nagy ő?
2015. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt azert mondom,mert mikor mar azt mondta,hogy hianyzik belolem valami,akkor azt mondta:"bevallom,hogy azt gondoltam te vagy az igazi"
2015. dec. 2. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
És egy egész rohadt év kellett neki, hogy rájöjjön arra, hogy nem te vagy az igazi?
2015. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ez alatt az egy év alatt csak eltudta volna mondani, hogy mit hiányolt benned. Ha nem mondta el, akkor egyszerűen már nem jöttél be neki, csak nem tudta mire fogni a szakítás okát.
2015. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ész .
2015. dec. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!