Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Jobb lesz ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jobb lesz ez idővel? Vagy van még remény?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 2 éve legjobb barátok vagyunk másfél éve jártunk 2 hónapig aztán szakítottunk, (én szakítottam..) utána kicsit szar volt a kapcsolatunk de utána megint nagyon jóba voltunk..Tényleg olyanok voltunk mint a testvérek mindenki irigykedett ránk hogy hogy lehetünk ilyen jóba, mindent megtudok vele beszélni, nagyon hasonlítunk, annyira passzolunk hogy az hihetetlen. Na ő mióta szakítottunk kb. azzal "küzdött" hogy szerelmes is volt belém azon kívül hogy a legjobb barátja voltam. Azt mondta senki más nem fogja meg és velem eludná képzelni a jövőjét. Nos, én hülye voltamés akkor még nem tudtam értékelni, természetesnek vettem hogy ott van mellettem, és nem akartam kapcsolatot, szerettem a helyzetet ami volt. Viszont ő úgylátszik ráunt, 2 hónapja összejött az exével (akit már egyszer régeben dobott miattam) és azóta "továbblépett". Én most jöttem rá mennyire de mennyire szeretem. Szerelmes vagyok belé és vele akarok lenni örökké. Van olyan jó kapcsolatunk hogy ezt el is mondtam neki (lehet nem kellett volna mondjuk) és ő aztmondta szereti a barátnőjét és nem fogja elrontani vele mégegyszer mert hogy velem nem sülne el megint jól. Pedig őrülten szerlmes volt belém. Ezt tudom, midnenki tudja. És azt mondja még mindig nagyon szeret, de most ő ezt látja helyesnek, mert a mostani barátnőjét is szereti. De tudom hogy én vagyok neki a "tökéletes" úgymond. Ezt nem egobolde tudom. Anyniszor mondta, láttam rajta, a cselekedetein mindenen. Most viszont szerelmes abba a lányba és mostanába sokat vezekszünk mert ő szerinte az én hibám mert ő velem akart lenni örökké de én basztam el ugymond mert nem akartam vele összejönni. És most ne csodálkozzak h tobábblépett. Midnig azt mondtuk hogy még egütt leszünk. Én ezt nem tudom elviselnie gyszerűen. Még barátként is elvesztem közbe. Nagyon szeretem. Mióta ezeket mondta és látom rajta hogy már nem kellek neki úgy egyfolytába sírok..Nincs kedvem semmihez. Rontok a suliban, nem tnaulok semmit, mindenkivel bunkó vagyok, mindenkit eltaszítok. Egyszerűen meg akarok halni. Nélküle nem akarok élni. Tudom ha a barátnője nem lenne akkor velem lenne mert engem szeret igazán. Tudom. Vagy lehet csak ezzel hitegetem magam hogy ne fájjon annyira..Mit tegyek? Egyre csúszok lejjebb és úgy érzem már soha semmi nem lesz jó.. Pont most 12-ben történik ez amikor az érettségire kéne készülnöm ezerrel. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Annyira fáj hogy belehalok.
2015. dec. 2. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

"és mostanába sokat vezekszünk mert ő szerinte az én hibám mert ő velem akart lenni örökké de én basztam el ugymond mert nem akartam vele összejönni."


És miért veszekedtek? Hiszen igaza van. Te rontottad el, és ezt be is vallottad még a szöveg elején. Akkor miétr is veszekszel vele? Tudod, szerintem jól tette, hogy nem téged választott. Most van egy normális párja, normális kapcsolata, te meg azt szeretnéd hogy szakítson miattad. Egyszer már szakított miattad. Mégpedig veled. Most meg megint szakítania kell mással? 2 hónapig jártatok, mert tovább nem bírtál vele. És a válasz az, hogy hülye voltál? Ezt ezzel nem lehet elintézni. Nem kell se bocsánatot kérned, se semmi. Ezt úgy lehet elintézni, hogy békén hagyod, és nem terheled le azzal, hogy veszekszel vele a te hibáid miatt. Kopj le róla. Elrontottad, és most másodszorra is el akarod rontani.


"mindenkivel bunkó vagyok, mindenkit eltaszítok."


A saját hibád miatt? Ez olyan, mintha valaki a semmiért megverne valakit, aztán a későbbiekben meg azért bunkó mindenkivel, mert fáj az ökle. Na ne szórakozz. Állítsd le magad. Nem csodálkozok, hogy nem akar veled járni. Bunkó vagy, önző, és kegyetlen. És gyerekes. Mert egy felnőtt ember magára haragszik, ha hibázott, és nem a társadalomra, illetve nem vetíti ki azt a többiekre, akik semmiről nem tehetnek.

2015. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő elfogadta, hogy te nem akarsz járni vele, most te is fogadd el, hogy ő nem akar járni veled. Veled nem tudott járni, amikor akart, most meg mással nem tud te miattad. Jobban járt volna, ha meg sem ismer téged.
2015. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont ezért is érzem magam ennyire rosszul és gyötröm magam, mert tudom hogy az én hibám. Én rontottam el, és ha pár hónappal előbb rájövök, most velem lenne. És velem lenne mégboldogabb. De azért köszi az üdítő válaszokat. Egyre jobban vagyok..
2015. dec. 2. 19:02
 4/4 anonim válasza:
nem tehetsz semmit, ha tényleg szereted várj, azzal hogy veszekszel vele nem segítesz a saját célod elérésében (sőt, ellenkezőleg!)igen, önző vagy, de minden ember az... egyébként meg ne röhögtess azzal hogy annyira fáj hogy belehalsz, ha tényleg ez a legnagyobb problémád az életben ténylegesen irigyellek :D
2015. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!