Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik jobb barátságból szerelem vagy hirtelen fellángolású szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már másfél éve nagyon NAGYON jó barátok vagyunk. Az elmúlt 4 hétben gyökeresen megváltozott az életünk, rájöttünk hogy szerelmesek vagyunk, és most nagyon nagyon boldogok vagyunk, szerelemesek és nincs is bennem kétely evvel kapcsolatban, csak érdekel, hogy ti mit gondoltok. Barátságból jobb vagy első látásból?

2015. dec. 8. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
mind2
2015. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Roland :33 válasza:
barátságból jobb :D
2015. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az a helyzet, mint veled, csak én két évig voltam nagyon nagyon jóban a fiúval. Pont egy hónapja jöttünk össze mi is, de már régebb óta szeretem. Szerintem ez a legjobb dolog, ami történhetett. Volt velem már fellángolás-szerű is, de az hamarabb el is múlt.Ez, úgy érzem, nem fog. Szóval én a barátságból szerelem párton állok.
2015. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!