Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pasim 17 én 15 vagyok. Néha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim 17 én 15 vagyok. Néha nagyon figyelmes velem de van amikor ugy érzem nem iss vagyok fontos neki. csak beképzelem? Vagy szerintetek tényleg szerethet

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy... Én csak ezt tudom, képzeld most vettük az órán! Csak a barátod, csak téged és csak a ti viszonyotokat ismerem, senki és semmi mást. Remélem érzed az iróniát, mellyel sugallom, hogy nem vagy valami intelligens, ha te ezt a kérdést így komolyan gondoltad! Ha belegondolok, hogy a következő generáció még ennél is rosszabb lesz....
2015. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ilyen. 17 vagyok, ő 16.5. Hol aranyos, hol látni se akar. De nyugodj meg. A pasik ilyenkor csak időszakosan hülyék. Néha csak ő maga is feszült és ezt nem tudja kezelni
2015. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!