Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon csak barátként tekint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak barátként tekint rám, vagy többet is akar? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel elég jó a kapcsolatunk. Nekem nagyon tetszik, viszont elég félénk lány vagyok. Úgy érzem részéről is több ez, de mintha húzná az agyam.. Sokszor ha egy barátnőmmel beszélgetek, odajön és elkezdi ölelgetni, de közben rám néz, meg ilyenek. Viszont ha hozzám jön, mindig megkérdezi hogy vagyok, megölel, puszit ad a homlokomra meg az arcomra, a két keze közé fogja az arcomat, stb. Mégis, nem igazán próbálkozott ennél többel még. Barátzónában ragadtam, vagy mi lehet ez? Előre is köszi a válaszokat! L/18
2016. márc. 3. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy bejössz neki
2016. márc. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, jelezted már neki, hogy felőled többről is lehet szó? Mert lehet, hogy benne lenne másban is, csak nem tudja mihez kezdjen veled, mert nem mutatsz arra utaló jeleket. Akár el is hívhatnád valami semleges helyre találkozni, ott nyugodtan meg tudnátok beszélni.
2016. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igyekszem jeleket küldeni felé, én is sokszor odamegyek hozzá, ill. az öleléseit meg hasonlókat mindig viszonzom, de mint említettem, kissé félénk vagyok.. Bár, egyébként a fentebb leírt dolgokat már lassan fél éve húzzuk, ezért vannak kételyeim...
2016. márc. 3. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor már megszokottá válhatott. Legyél merészebb, csinálj olyat ami eddig még nem volt. Mittudomén, például csapj rá a seggére, és mikor rád néz, hogy ez mégis mi volt, kacsints rá. vagy ilyesmik. Bocsi, ha esetleg nem a legmenőbb ötlet, csak példaként hoztam fel.
2016. márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyan, minden válasz segítség :D
2016. márc. 3. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját érdekedben minél hamarabb tisztázd vele a helyzetet. Én is voltam hasonló szituációban, hónapokig húztuk így mi is, míg végül elhívtam a srácot, hogy beszéljük meg kettesben, amikor nem zavarnak minket, mert nekem nagyon rossz ez a bizonytalanság. És ez volt a legjobb megoldás, még akkor is, ha nem jöttünk össze. Legalább tisztáztuk az érzéseinket. És ha megbeszélitek, akkor vagy lesz belőle egy kapcsolat, vagy nem, és akkor tovább kell lépned. Még ha nem könnyű, akkor is.
2016. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!