Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy fiú aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy fiú aki nagyon bejön. Szerintetek hogyan "csábítsam el"? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

(Egy ifi közösségben vagyunk benne) es igaz hogy csak 2x láttam kb 3-3 órán keresztül(ès beszelgettunk is). De nagyon megtetszett , es szeretném ha lenne valami köztünk ! Rairni még nem akarok mivel :

1, nem szeretek annyira virtuálisan beszélgetni/ismerkedni+ ő pedig nem facebookozik sokat

2, felek hogy a "mi újság " után abba maradni a beszélgetés (téma hiánya miatt..)

Szóval ezért arra gondoltam hogy 2 hét múlva úgy is lesz egy buli ott majd beszélgetek vele megint.

Sőt táncolni is szeretnék vele :D

Szóval tudtok nekem mondani olyan "tánc felkeros/felszedos" szöveget ami egy fiúnak bejönne ?

Vagy elmondanátok ti mit csinalnatok a helyemben? :D

15/L



2016. márc. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali! Nem akarsz táncolni? :D

Szerintem megteszi

2016. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
M
2016. márc. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint írtam:

"Gyere igyunk valamit, és táncoljunk!"

Megfogod a vállát és erre biztos fel fog pattanni.

Nekem mindig beválik.

2016. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thomika20 ***** válasza:
Tedd szét a lábad, az beválik elsőre. :)
2016. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!