Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhívjam egy randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam egy randira?

Figyelt kérdés
Az van hogy megismertem egy lányt régota beszélünk és én szerelmes lettem belé folyton rá gondolok... Azt már beszéltük hogy elmehetnénk ketten egy buliba de nem nagyon szeretném mert ott nem lehet ismerkedni... Szerintetek ha elhivom sétálni az jo ötlet? Közben elmennénk cukiba vagy mekiibe??
2016. ápr. 3. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért mindenki a mekibe megy randizni? Nincs valami minőségibb hely ahol kajálni lehet? Mondjuk egy kinai..


Amúgy nyilvánvalóan hívd el. Aztán megírhatnád hogy mit mondott,kiváncsi vagyok rá:D

2016. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma el is hívjam ?:D Amugy persze elmondom mi lett csak irj ram privatba ha elfelehteném;)
2016. ápr. 3. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nézd. Azt írtad hogy régóta beszélgettek és azt is írtad hogy folyamatosan rá gondolsz. Akkor még is mire vársz? A helyedben elkezdenék ma beszélgetni vele aztán mikor bemelegedett akkor megkérdezném hogy " Lenne e kedved találkozni jövőhéten, élőben jobb társaság vagyok" vagy bármi más szöveggel ami épp neked tetszik az adott pillanatban..a lényeg hogy ne húzd el.
2016. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva a Mekibe ne! Jajj nee! Elmehettek simán sétálni vagy inkább palacsintázni. Ráadásul nem lenne túl gusztusos azt a szendvicset falni amiből hátul minden kipotyog. :D
2016. ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mekibe ne, inkább cukrazdaba.

De hajrá, sok sikert!

2016. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami aktívabb programra hívd el! Menjetek el biciklizni, korizni akár bowlingozni. Az sokkal jobban összehoz mint egy cukrászda, és nem lesz kínos csend sem! :) nekem is megírhatod mit válaszolt.
2016. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lett a vége?? Remélem én is, hogy nem Meki
2016. máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!