Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! FIÚK! Mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! FIÚK! Mit gondoltok arról hogy egy lány 17 évesen egy 24-esbe szeret bele?

Figyelt kérdés
Nem értem nem jó neki a saját korosztálya
2016. jún. 13. 22:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Ez csak pillanatnyi valszeg.. a lányok mindig buknak az idősebb pasikra főleg még serdülő tini korukban, majd rájön h ennek semmi értelme, ha nem akk meg hagyjad, majd hosszútávon megszívja
2016. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Az olyan határeset. Nem csodálkozom rajta nagyon de kicsit furának tartom. Olyan még elmegy kategória.
2016. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szíve joga.
2016. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek saját élete, döntése. Viszont a tinilányok túlnyomó többsége úgy van vele hogy akar egy már nem kisfiút, hanem "férfit" aki idősebb és van autója és saját élete. Ezért van sok ilyen. Tehát lefordítva: a gép előtt ülő meg simsont bütykölő 17 éves nem jó...kell egy olyan srác neki akinek már van munkája, nem zsebpénze és rendel pizzát és a popsiját viszi a tuning golf-al vagy bmw-vel.
2016. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Örülök neki, szeretünk tinicsajokat kufírcolni :)
2016. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg az is lehet, hogy tényleg szerelmes, és nem a srác pénze érdekli. A kor meg sok ember számára csak sokadlagos, akár a hajszín. Azt is kérdezhetnéd, hogy a szőke lány miért egy barna fiúba szeret bele, miért nem jó neki a szőke. Azért, mert a szerelem nem ezen múlik. :) (Ha saját történet kapcsán írtad ki a kérdést, akkor azt nyilván nem ismerhetem, sajnos van, hogy az egyik fél kihasználja a másikat, vagy csak fel akar vágni, hogy felnőtt pasija van/megvolt neki egy tini, de nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.)
2016. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen már majnem felnőtt. Az ilyen korú fiúk még többnyire eléggé kisfiúsak. Nem hinném, hogy gond lenne.
2016. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem veszes. A tesom 18 volt mikor megismerte a ferjet, aki akkor 28 volt.

Siman mukodhet.

2016. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Úgy tűnik nekem, hogy aggódsz a lányért. Szerintem ez az idézet mindent összefoglal: "A baj nem az életkorokkal van, mert az csak egy szám. A baj a hatalommal van és a tapasztalattal. Egy fiatalabb, pláne szűz lány kívánatos, mert nem lehet egyenlő fél a nála idősebb férfival. A hierarchia kiegyenlítetlen, és ezért olyan kényelmetlen az idősebb nő/fiatal fiú gondolata, olyan szavak jutnak eszünkbe, hogy "megrontás" vagy "birtoklás," a fordított helyzetben viszont valamiért nem vagyunk hajlandó meglátni ezeket, és azt mondjuk, a srác szerencsés, hogy cuki barátnője van. Mi lehet ennek a hátterében? A lányok szemszögéből teljesítmény érettebb partnert találni, hiszen a saját érettségüket igazolják vele - de a fiúról mit árul el az, hogy nem a kortársai között keres partnert?Valamiért mindig a fiatal lányok szólalnak fel, a fiúk, akiknek volt/van ilyen kapcsolata pedig hallgatnak. Amikor 13 évesen 19 éves barátom volt - és hótszerelmesek voltunk egy évig és kaptam a rózsát meg a csokit meg a nekem írt verseket és nagyon romantikusnak tartottam hogy nem feküdtünk le - mindig én védtem őt amikor nagyobb társaságokban kinevettek, vagy a szüleim aggódtak. Ő csak elpirulva félrenézett. Az összes utánam jövő barátnője 15 alatt volt. És ő egyre idősebb lett. Kérdés: miért?" /Raistlin/
2016. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért itt nem egy 13-15 évesről van szó, aki most lépett be a serdülőkorba. Ebben az időszakban az a 2-3 év meghatározó, rengeteget fejlődik a jelleme, tapasztal, önállósodik. 17 évesen már majdnem felnőtt, elvileg tud felelősségteljes döntéseket hozni, szóval ha úgy dönt, hogy belevág a kapcsolatba, akkor szíve joga. Ha a srác is így dönt, neki is szíve joga. Ha kihasználja, akkor azzal magát minősíti, de könyörgök, ha ne adj Isten szerelmes, akkor hagy ne kelljen már szégyellnie az érzéseit, csak azért, mert egy fiatalabb iránt táplálja azokat.
2016. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!