Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet egy lánynak? F

Figyelt kérdés
Attól félek hogy elijesztem ha kimondom hogy szerelmes vagyok beléd, ezért valami romantikusabb tanácsra lenne szükségem

#lány #szerelem #tanács #hogyan valljak szerelmet?
2016. aug. 22. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? :)
2016. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez egyszeru: szia cica van gazdad? Vagy ha nem mukodik usd le es vidd haza. Ha mar az oskori etrend kezd divatba jonni akkor jojjon a stilusa is;)
2016. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na igen..a lányok általában megijednek ettől és tartózkodóbbak lesznek..tapasztalatból mondom mert nekem már sok fiú vallott szerelmet(nem felvágásból mondom) de ha a lány nem úgy érez irántad akkor megijed és elhiszem hogy szükségét érzed hogy tudasd vele de én úgy vettem észre jobb ha csak akkor tudja meg amikor biztos vagy benne hogy legalább tetszel neki(persze jeleket tehetsz meg lépéseket felé,csak ne mondd ki kerek perec hogy szeretlek,mert a lányok igaz néha utálják ezt a bizonytalanyságot hogy nem tudják mit érez a másik fél,de szeretik is mert ez hajtja őket..és a bizonytalanság ellen tehetsz azzal hogy keresed a társaságát stb mert nem vagyunk hülyék leszűrjük hogy mi is van..igazából lehet hogy ossze vissza halandzsáztam itt azert remelem ertheto de nem olvasom vissza hogy mit irtam mert lusta vagyok :P
2016. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne neten..hivd el vhova, es ha ugy latod, h o is erez vmit, akkor nyugodtan mondd neki. Az nagyon is jo ha ugy mondod neki, h szeretlek v szerelmes vagyok beled. Csak setaltok, es vhol megaltak, es bevallod neki. Az szerintem nagyon is romantikus :)
2016. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Probalj neki bokolni.. Meg szepen lassan kozeledni..ugyis latod rajta hogy orul-e neki. 😄 inkabb legyel oszinte, mint szegyenlos..😊😅🙈
2016. aug. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Renben köszike!
2016. aug. 22. 02:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretlek
2016. aug. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mond ki
2016. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 SIDLER22 ***** válasza:
73%
Szia Zsanett! Már nagyon régóta tetszel. Szeretnék veled négyszemközt beszélni persze csak akkor ha nincsen barátod. Ja és léccives szombaton ötkor a szökőkútnál legyél mán ott!
2016. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!