Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiuk szoktak a lanyokrol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk szoktak a lanyokrol beszelgetni?

Figyelt kérdés

Nem ugy ertem, hogy meglatnak az utcan egy csajt, es megbeszelik hogy jo volt-e vagy nem..

Hanem, hogy a lanyok mindig megbeszelik a fius problemaikat a baratnoikkel, es, hogy ez forditva is igy van?

Meg peldaul ha egy fiunak megtetszik egy lany azt elmondja a haverjanak? Beszelnek rola?

A valaszokat elore is koszonom! Remelem ertitek mire gondolok! :))



2016. aug. 30. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de általában ha haverral beszélek, akkor csak a "Így megkúrnám, úgy kurnám." szokott menni. :D
2016. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alig, nagyon ritkán. Max az olyan, amit először írtál, hogy meglátunk valakit és arról. De ez nyilván csoportfüggő.
2016. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze,legjobb haverommal megbeszéljük ezeket is..

Kinek ki tetszik,mennyire szimpatikus stb

2016. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én csak a legjobb barátommal beszélek ilyenekről, de őt is már kb 12 éve ismerem :D Ritkán jön fel ilyen téma, mert van barátnője, de ha nekem tetszik valaki, akkor "megvallat" :D szeretünk ilyenekről beszélni. De mással nem tudnám elképzelni, csak vele
2016. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Mondjuk közelebbi kapcsolati ügyeimet azért annyira nem szívesen osztom meg... (Nem a hűségről vagyok híres ,khm)
2016. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nem beszelek senkivel ilyenekrol sokan nyaggatnak hogy eppen miert nincs meg milyen meg mit tudom en de nem valaszolok ra.
2016. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 2-es vagyok ***** válasza:

Hát, csak úgy haverral nem, de van két barátom, olyanok mint a testvéreim, velük minden ilyesmit a-z-ig megbeszélek, tanácsot kérek, megkérdezem illene-e hozzám, szerintük, vagy sem etc.. :)

20/F

2016. aug. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!