Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akit szeretek az mást szeret,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretek az mást szeret, de a legjobb barátom, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki évek óta már a legjobb barátom, és én is neki. Régen azt hittem, hogy bejövök neki. Eljátszottam a gondolattal, hogy mi együtt stb… idővel beleszerettem, de tényleg nagyon. Egyébként nagyon kedves fiú tényleg. Ő meg beleszeretett egy lányba, akivel egyébként jóba is vagyok. Tudja hogy én szeretem ezt a srácot, neki meg pont az ellentéte ez a fiú. Egyáltalán nem ilyet keres azt mondta. Mi így barátnők maradtunk továbbra is. Meg is kérdezte a baratnőmet, hogy járunk e, de visszautasította. Konkrétan úgy se most se máskor, csak valahogy jobban megfogalmazva. Már eltelt több, mint egy év, de még mindíg tetszik neki az a lány! Látom, hogy máshogy néz rá, mint a többire, meg egyszerűen nem lehet félreérteni azokat a jeleket amiket küld felé. És egyébként sokat sírok emiatt, mert nagyon szeretem. A legjobb barátom. Mondjuk annyi, hogy hiába tetszik neki a baratnőm velem a viszonya, kedvessége, nem változott, mi ugyanúgy legjobb barátok vagyunk. De én tényleg szeretnék többet. Megőrülök ettől az egésztől. Nem hiszem, hogy tudja, hogy tetszeni neki, de lehet. De nagyon hiányzik ha nincs velem, mellettem, szenvedek amikor ott kell őket hagynom kettesbe, mert el kell sietnem valahova. Én minden nap rengeteget gondolok rá. Befolyásolja a döntésemet mindenbe, mindíg arra gondolok, vajon Ő hogy csinálná. Vagy mit csinál most. De nem bírom, hogy én minden erőmmel próbalok hozzá közeledni, ő meg egy olyan lány után fut, aki többször visszautasította már. Nem bírom ki, annyira szeretem. Mindenért szeretem, a hibáit is elfogadtam, mindíg megértem őt, mondjuk ő is engem! De egyszerűen imádom! A stílusát, a kinézetét(pedig nem is helyes, de nekem a legszebb a világon), imádom az illatát, imádok úgy mellette ülni, hogy összeér a karunk, rossz érzés, ha máshogy megy oda, más mellé ül le. Egyébként ez az egész történet egy 11.osztályban játszódik le. A két lányszereplő 17, a fiú 18 éves! Olyan hozzászólásokat nem sueretnék, hogy házi nyúlra nem lövünk, mert nem érdekel, hogy osztálytárs, en akkoris őt SZERETEM! Egyébként semelyikünknek nem volt még kapcsolata, Neki volt egy, de nagyon rövid ideig tartott! 17/L

2016. okt. 1. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
figyelj,először is már nem lehet a legjobb barátod mert többet érzel.viszont a barátnőd becsüld meg hogy nem jött vele össze mert fájdalma okozott volna neked.Szerintem ha ez a srác egyszerűen csak barátként néz rád ne várj rá mert leragadt a barát zónába,legyetek jóban de szerintem felejtsd el mert nem éri meg olyanra várni akit tudsz hogy nem lesz a tied,Tudom nehéz,viszont el kell ezeket az érzéseket oszlatni nyiss más felé.A másik opció hogy elmondod neki viszont abban van a lehetőség hogy visszautasít és nem fog többé olyan barátként rád nézni mint azelött.ezen kell elgondolkoznod hogy neked hogy lenne a jobb.Bárhogy is lesz én szurkolok hogy legyen kitartásod :D
2016. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg szereted őt akkor ne gondolkozz az örökké valóságig hogy mit kéne csinálni , mert kitudja hogy mi lesz holnap. Lehet hogy holnapra már egy igazi barátnője lesz , és akkor meg azon is fogsz rágódni hogy mi lett volna ha ...Ja és az sem nagyon segít hogy te csak vágyakozol utánna , szerintem cselekedj . hódisd meg a fiút , mondjuk baráti alapon csempéssz be a szabad idejébe programokat . pl mozi , tanulás , vagy tudjam is én , te ismered hogy mit szeret csinálni , döntsd el te . remélem segítettem. Szia
2016. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind2töknek! Próbáltam már más felé nézni, próbáltam elfelejteni, de ahogy írtad 1es nagyon nehéz. Nem is sikerült. Mert én próbálkoztam más srácokkal ismerkedni, barátkozni. Aztán Vele újra találkoztam, és csak néztem és láttam, hogy egyszerűen imádom. Csak csodáltam a testét, az arcát, és végig mosolyogtam, és éreztem egy lelki megnyugvást, hogy igen Ő az akit szeretek és nem is tudok másra nézni. Jaj annyira nehéz! Amúgy vannak közösen kettesbe eltöltött időink, amikor csak ketten vagyunk. Lehet nem is csinálunk mást, csak beszélgetünk, de az is annyira jó! Próbálok rá sokat mosolyogni, csak az a gond, hogy szinte mindent tud rólam, hisz a legjobb barátom! Ejj, lehet hogy tudja vagy gondolja hogy bejövön nekem. De nagyon kedves és érzelmes fiú. Tényleg lehet mondani, hogy a lelke érzékeny, de nem nyápic vagy ilyenek! Csak látom amikor valamihez nincs kedve amire megkérem, de azt mondja, jó, te kérted, megcsinálom nehogy azt mondd majd, hogy cserben hagytalak, sose foglak.
2016. okt. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!