Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Egy szoros barátság átalakulhatna mélyebb érzelmekké?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk barátok, de talán három és fél éve vagyunk szorosabb barátságban. Már egy éve feltűnt, hogy valami megváltozott. Többet beszélünk, ha mellettem van mindig próbál (akár csak egy kicsit is) hozzám érni. Többször belekezdtünk abba, hogy megbeszéljük, de valahogy egyszer se sikerült teljesen átbeszélnünk. Sokszor előfordult már, hogy felajánlotta a barátság extrákkal, de nemet mondtam neki, mert én nem erre vágyom, nem olyan lány vagyok aki erre kapó... Viszont mostanában ha fel jön rólunk a szó már nem tereli a témát. De nem tudja, hogy mit is szeretne valójában. Nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy végre eldöntsük, hogy mit is szeretnénk. Tavaly még nem akarta mert nem akarta a barátságunkat tönkre, de most meg már nem tudja mit akar.

Kérlek mondjatok véleményt és segítsetek abban, hogy mi lenne a legjobb cselekedet ebben a témában.

Előre is köszönöm! :)



2016. okt. 13. 17:19
 1/4 anonim válasza:
Osztálytárs?
2016. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2016. okt. 13. 17:28
 3/4 anonim válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam egyik nagyon jó és a mai napig legjobb lány barátommal.


Az én tapasztalatom a következő:

Amikor én többet éreztem iránta és beszéltünk a témáról ö mondott nemet.

Mikor ő érzett többet én mondtam nemet.

Kb . 1 hónapja hogy végre kiszerettünk egymásból. és azóta jó újra a kapcsolatunk.

Szerintem ne próbáljátok meg mert nem éri meg tönkre tenni a barátságot.


a Barátság extrákkal meg nem kifizetődő ha legjobb barátról van szó.

2016. okt. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a másik eset, én (lány) belementem a barátság extrákkal-ba, és 3 éve járunk. de am nem ezen múlik. mármint enélkül is valószínűleg tetszel neki. majd kialakul. ha esetleg hazafele sétálásnál megfogjátok egymás kezét, ilyesmi, érezni fogjátok, hogy helyes -e ez így, vagy jobb érzés-e vagy sem.
2016. okt. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!