Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem. Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés

Először is két lányról lenne szó.

Másfél évig együtt voltunk, nagyon szerettük egymást,de nagyon sokat veszekedtünk,és meg is csalt nem egyszer.

Ezután még néha néha találkoztunk és beszéltünk de utána végleg megszakadt a kapcsolat köztünk.

Már lassan 1 éve nem beszéltem vele..de még mindig hiányzik és szeretem.

De sajnos már jó ideje van egy barátja. ..

Nem tudom mi tévő legyek, mennyi esélyem van,hogy újra legyen valami köztünk?


2016. nov. 28. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Egy ilyen lányért vagy oda? Aki többször is megcsalt? Új barátja van! Ne pazarold az időd pont rá! Miért szereted? Mert szép? Akk csak tetszik neked... Vagy azért szereted mert kapcsolatotok során többször is megcsalt? Inkább keress egy hűséges lányt, aki nem áll össze minden harmadik fiúval...
2016. nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, szeretném is, de nagyon rossz...

Mintha a barátom, a testvérem és a szerelmem lett volna...

De megprobalom megfogadni a tanacsod,köszönöm!

2016. nov. 28. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő a húgom néha dugom :DDDD


Egyébként hagyd már, félrekúr és barátja is van? Neked tényleg kell egy ilyen lány? Több önbecsülésed van ennél szerintem.


Egyébként mi fogott meg benne ennyire, hogy ezek után is vonzódsz hozzá?

2016. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán szeretek meg valakit, ő volt az első szerelmem,és azóta se voltam az...
2016. nov. 28. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el... Ha ő többször is megcsalt, nem éri meg.
2016. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!