Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Utálom, de szeretem is?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, de szeretem is?!

Figyelt kérdés

van egy fiú, akivel régebben kavartunk, és azóta rájöttem pár dologra. nagyon haragszom rá, és utálom. úgy döntöttem , hogy nem fogom hagyni hogy hozzám érjen (hogy miért azt most inkább nem írom le, de megvan az oka)

Sokat sírtam miatta, de az a baj ha beszélek vele elszáll a dühöm. utálom, de egyben hiányzik és szeretem is. Hiányzik a társasága de ha csak meglátom eszembe jut minden. ha a közelemben van (azóta) akaratlanul elszontyolodom. szóval vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. és mivel már ő is kiszúrta, hogy mostanában rosszkedvű vagyok egyfojtában kérdezgeti, hogy mi a bajom... és én tökre elmondanám neki , hogy igazából ő bánt a legjobban de nem tudom, hogy jó ötlet-e. és ez így nagyon rossz!

szerintetek? mit csináljak?



2016. dec. 20. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak mondd el nyugodtan neki mi a bajod. Meg fogsz könnyebbülni. Hidd el. Tombold ki magad. Adj ki magadból neki mindent. (Tapasztalat).
2016. dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de nem fog hülyének nézni? mármint ez neki tök természetes amit tett, de engem NAGYON megbántott....

és félek, hogy hülyének fog nézni vagy kinevet....

2016. dec. 20. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. Hasonló helyzetben vagyok. Folyamatosan vegyes érzések kavarognak bennem, és nem tudom mit tegyek.

Te szerintem mondd el neki mi bajod van, és hátha jobb lesz.

2016. dec. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!