Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogsá kérdése:

Tanácsot szeretnék kérni a szerelembe?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki újból fel bukkant az életembe nagyon régen találkoztam vele de egyszerűen úgy hozta az élet hogy találkoztunk újból nagyon nagyon rég óta amikor meg ismertük egy mást kicsi gyerekek voltunk most már felnőttünk. Az édes apáink nagyon jó viszonyba vannak és ez mellet a bátyával nagyon jóba vagyok. De alakulóba van neki egy barátja akit szintén ismerek látásból. Beszélgetem a csajjal de nem nagyon találja a helyét a világba és ezt ő is meg mondta. Nagyon sokk időt töltünk együtt az el múlt időszakban és hát nagyon óda vagyok érte, Szeretem mindent meg tennék érte. De nem tudom hogy mi tévő legyek?

2016. dec. 28. 01:44
 1/5 anonim válasza:
61%
Szerintem próbály lépni a dologban.Kezdeményez a lány felé.Próbáld ugy csinálni a dolgot hogy szüjsége legyen rád . Kérdez rá olyan dolgokra amiben te jó vagy. Bókolj neki hogy pl:szép a szeme,jol nézki,stb...
2016. dec. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem a helyesírásra koncentrálj, a csajt meg felejtsd el.
2016. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Hát, a helyesírásodból kiindulva szerelmes levelet ne írj neki. (ezt vedd baráti tanácsnak) :D
2016. dec. 28. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hívd el egy romantikus vacsira, bókolj neki és éreztesd vele hogy neked több mint egy sima baràt.
2016. dec. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszoló direkt írt ilyen tele helyesírási hibás választ: Szerintem próbály lépni a dologban.Kezdeményez a lány felé.Próbáld ugy csinálni a dolgot hogy szüjsége legyen rád . Kérdez rá olyan dolgokra amiben te jó vagy. Bókolj neki hogy pl:szép a szeme,jol nézki,stb... próbály - próbálj, kezdeményez - felsz.módban: kezdeményezz, szüjsége - szüksége, kérdez rá - felszólító módban: kérdezz rá két z-vel, őrület, hogy lehet ilyen jól megtanulni magyarul az iskolában?

De a te leveledben is hemzsegnek a helyesírási hibák: felbukkant egy szó, mert az igekötő: fel közvetlenül az ige (bukkan) előtt áll, csak akkor kell külön írni az igétől, ha az igekötő és az ige között egy másik szó is van, pl: fel akar hívni, régóta, egymást - ezek egybe írandók, édesapa egy szó, nem viszonyba vannak, hanem viszonyban, de ez kisebb hiba, a mellett két t ilyen értelemben, de ha egy nő melléről van szó, akkor egy t: néztem a mellet pl., Beszélgettem múlt időben két t, világban (a hol kérdésre -ban, -ben a válasz, a hova kérdésre: -ba, -be - ált. iskolai anyag, V. osztály), megmondta egy szó, sokk idő egy k, két k-val a sokk egészen mást jelent: valaki a rémülettől sokkot kapott, elmúlt szintén egybe írandó, ugyanazért, amiért a felbukkan is, nem óda vagyok érte, hanem odavagyok - egybe írva és rövid o-val, mert hosszú ó-val egy irodalmi műfajt jelöl: óda. Biztos tanultátok irodalomórán, a megtennék szintén egybeírandó, amiért az előző kettő is, a mitévő szintén egy szó. -

Nos, csak ennyit találtam. Nem tudom, hány éves lehetsz, de lánykérdés helyett inkább a tanulmányaidra fordítsad az idődet, és majd ha már eléggé műveltnek érzed magad, csak utána kezdjél el lányokkal foglalkozni, pláne ne foglalkozz olyannal, akinek most alakul egy kapcsolata. Csak azért érzed azt, hogy szereted, mert nem te vagy az, aki udvarolhat neki. Ez nem igazi szeretet-érzés. Tanulj, keresd meg a helyed az életben, mivel akarsz majd igazán foglalkozni, arra készülj, és majd utána jöjjenek a lányok. Bocsánat a kissé hosszú válaszért.

2016. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!