Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam abba a srácba akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam abba a srácba akit utálok?

Figyelt kérdés
Évek óta ismerem és ki nem állhatjuk egymást.Én őt utálom,de ő nem tudom,hogy ugyanígy van e vele.De úgy látszik.Viszont nekem már egy kis ideje más érzéseim vannak iránta.Pl:Ok nélkül elmosolyodok,ha meglátom.Nagyrészt őt nézem.Ha pedig meglátom egy lánnyal,az felidegesít.De még mindig húzzuk egymás agyát,ha találkozunk.Mit tegyek?

2017. jan. 1. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Teljesen ugyanez van velem!


Gyakori dolog, h a szemétládák vonzák az embert:(

2017. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen a szemétládák.


Én egy csaj soztálytársamat utáltam iszonyatosan. Nem lehet leírni. 2 évig csak piszáltuk egymást (enyhe kifejezés). Utolsó évünkre teljesen megváltoztunk. Mindegyikünk adott okot, hogy miért utáljuk egymást.


Azonban most így az utolsó évemben az iskolában megszerettem. Egyik legjobb barátok lettünk, bár sajnos én (mint fiú) többet is el tudnék vele képzelni. Nem tudom hogy hogyan, egyszerűen megszerettem. Sajnos a lány nem tudom hogyan áll hozzá, mert mindig jön bújni, meg odajön és a fejét a vállamra hajtja.


De nem tudom hogy ő csak barátnak, vagy többnek tart. Szóval ennyit arról, hogy kit utálunk, meg kit nem :D :D

2017. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nem feltétlen,de nagyrészük szemét.

Szerintem el kellene mondanod neki,mert nem veszhetsz vele sokat.Hátha lenne belőle valami :)

2017. jan. 2. 17:46
 4/11 rajcsáwoh95 válasza:
34%
YOLOOOOOOOO
2017. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Az ellentetek vonzak egymast:D
2017. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszer hasonló helyzetben voltam.Nagyon bíztam az anyukámban, így elmondtam neki. Ő pedig csak annyit mondott,hogy "A szeretet és az utálat nagyon hasonló érzések. Gondolkozz el ezen."

Most te is gondolkozz el ezen. ^^

2017. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó akkor most te a kérdező anyja vagy?
2017. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Azt nem tudod utálni aki irán nincsenek érzéseid szóval ez igaz hogy a szeretet és az utálat nagyon közel vannak egymáshoz. Meg az is igaz hogy a fiúk többsége nem nagyon tudja kimutatni az érzéseit és akkor jön a piszkálódás. Úgyhogy beszéljéték emg mit éreztek egymás iránt nem veszítetek vele semmit.
2017. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Nem, nem az anyja vagyok. Csak leírtam, hogy mikor én is ilyen helyzetben voltam, nekem ezt mondta anyukám. 16/L
2017. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába van az a mondás, hogy a legnagyobb ellenségekből lesznek a legjobb barátok! :D
2017. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!