Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom. Most szileszter elötti éjszakán vele voltam éjszaka egy közös haverunknál. Éjszaka aznap nem aludtam semmit se és úgy mentem dolgozni megigértem h mindenképp vissza jövök. Hát sajnos nem lett ez mert munka után alig birtam kocsit vezetni így inkább haza mentem aludni egy két órát mert közel volt a melohelyemhez. Viszont elaludtam és egész reggelig elérhetetlen voltam. Reggel mikor felkelltem 45 nem fogadott hívásom volt és 10 sms-em. Hangüzenetekben sírva mondta h ha bajom esik soha nem bocsájtja meg magának csak valami jelet adjak annak h nincsen bajom. Nem érdekli semmi más csak h minden rendben legyen velem. Ilyennek sohasem láttam még őt. Olyan volt mint egy elhagyatott kismadár. Természetesen mikor visszamentem a cuccaimért a nyakamba ugorva sírt vagy egy óráig semmit nem aludt a szeme be volt dagadva. Kiderült h egész szilveszter alatt végig miattam sírt. Annyira bánom soha nem akartam volna így elszomorítani. Ekkor azt mondta akkora hülye vagyok fogjam már fel h szeret engem és nem bírná ki ha valami lenne velem

2017. jan. 3. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már többnek tűnik, mint egy sima aggódás. Szóval lehet egy kapcsolatod, ha akarod :)
2017. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most akkor valószínű.
2017. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
moooondjuk én egy kicsit aggódnék ezeket látva..
2017. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Micsodán?
2017. jan. 3. 22:01
 5/6 anonim ***** válasza:
De aranyos!:o
2017. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a csaj a tiéd ;)
2017. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!