Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak van két gyerekkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak van két gyerekkori barátnője, akiket ki nem állhatok. Mit tegyek? Borzalmasan féltékeny vagyok. Volt már valakinek hasonló esetben része? Többi lenn.

Figyelt kérdés
A barátommal 3éve vagyunk együtt,olyanok vagyunk mint két tesó,nagyon jó barátok is vagyunk egyben. Azonban van 2 gyerekkori barátnője,és az egyikkel járt is régebben.De ő azt állitja sosem járna többet a volt barátőivel. Ez nem is nagyon zavar,hanem hogy a lányok folyton mindenhol ott vannak,ha sütögetünk igy hétvégén hivja őket,a közös képüket kitette amit a szülinapjára kapott,amit viszont tőlem kapott közös képet azt nem.Járnak hozzá.Tudom,hogy sosem csalna meg,és hogy szeret,és nincs okom féltékenykedni mert csak barátok,de borzasztóan irritálnak ezek a dolgok.Azt gondolom én nem vagyok olyan jó mint ők.És hogy velük lenni jobban szeret.Úgyérzem közénk állnak. Persze a lányok kis szerények es nem hiszem,hogy bármi rosszat tennének de már a puszta jelenlétük annyira frusztrál,hogy megtudnám őket fojtani.Mit tegyek? Megbeszéltük már de a féltékenységem nem múlik el.

2017. jan. 5. 00:27
 1/5 anonim válasza:
90%

Szerinten jogosan érzed ezt , engem is nagyon irritálna ez a helyzet. Viszont próbálj meg beszélni barátoddal hogy ez neked így nem jó és talán ne találkozzon ennyit velük :/ meg stb . legyetek csak ketten mert te úgy érzed fontosabbak ők mint te.Egyébként tênyleg úgy csinál mintha velük lenne együtt ..kicsit el kéne gondolkoznia hogy egy szerelmi négyszög alakul vagy pedig csak te vagy neki.legyen magán életetek amibe ők nem tartoznak bele

Remélem segítettem :) sok sikert és kitartás

2017. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. jan. 5. 00:42
 3/5 anonim válasza:
Igazán nincs mit :) ha gondolod megírhatod majd mi lett a vége vagy mit mondott, én azt mondom ha megért akkor érdekes tovább vele foglalkozni ha nem akkor meg megette a fene. :)
2017. jan. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz könnyű helyzetben, az már biztos. Főleg azok után, hogy már megemlítetted a párodnak, számodra zavaró ez a szituáció. Próbáld meg szerintem még egyszer elmondani ezt a barátodnak, fontos, hogy ne támadd le, ne legyél ingerült, csak úgy szépen kedvesen. Ha ti már 3 éve együtt vagytok és tényleg gyerekkori barátai nem hiszem, hogy az orrod előtt akarná felszedni az egyiket vagy mindkettőt. Ha a hátad mögött lennének ezek a találkozók jobban kellene aggódnod. Szerintem az se feltétlen jó megoldás, ha nem találkoznak többet. Nekem is van fiú barátom a párom mellett, aki iszonyatosan féltékeny volt, de megbeszéltem vele, hogy csak barátok vagyunk és ennyi. Azóta volt, hogy négyesbe mentünk borozni és jól éreztük magunkat. Számomra elég kiábrándító lenne, ha megszabná kivel találkozhatok és kivel nem. Viszont arra mindig figyeltem, hogy soha ne érezze magát másodiknak, mert nekem ő az első és ezt meg is értette. Magyaráz te is el neki, hogy szeretnél kettesben is lenni vele és nem akarsz sokadik lenni. Találkozzon velük, ne szabj ilyen határokat, de mondjuk ne mindennap és ne akkor mikor kettesben lehetnétek.
2017. jan. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat segítettél!:)
2017. jan. 5. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!