Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem haverom csajába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem haverom csajába, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnak van egy gyönyörű szép barátnője és nem csak szép hanem rendkívül figyelmes megértő velem bármi gondom bajom van meghallgat próbál segíteni nekem amiben tud rendszeresen össze szoktunk járni de ahogy írtam Egyik haverom csaja de nincsenek meg jól folyton veszekednek a csávó már követi a csajt az utcán szinte igazoltatja, hogy merre van ésrendszerint nekem szoktaelmondani ezeket a dolgokat amikor találkozunk és mostmár csak a lány miatt járok velük össze semmi másért . De ami még fokozza ezt a helyzetet az az, hogy nekem is van barátnőm de ő nem foglalkozik velem folyton csakmagával van elfoglalva mert állitólag pánik beteg amit az én közelségem vált ki és ez miatt alig láttom meg folyton csak lebaszkodni tud de mimden baját a betegségre keni rá. Szóval ti mit tennétek a helyemben ellmondanátok a lánynak mit éreztek íránta vagy bizak barátnőmben aki állitólag szeret

2017. jan. 13. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A másik lány ;)
2017. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Mindketten undorítóak vagytok,nincs gerincetek szakítani,inkább csaljátok a párotokat.Összeilletek,egyikőtök sem ér egy forintot sem :)
2017. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából köztünk nem történt semmi tehát szó sincsen megcsalásról
2017. jan. 13. 19:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó barát vagy, majd nem annyira mint pasi.
2017. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt nem írtamle de most megteszem szóval köztünk nem történt semmi eddig még és Tudom mennyire hülye helyzet tisztában vagyok vele, hogy milyen lenne ez forditott helyzetben de egyszerűen ezt érzem,és ha fejre állok akkor is azt érzem, hogy szeretem őt ő törődik velem, megért és foglalkozik velem amit barátnőm soha nem volt ennyire figyelmes velem
2017. jan. 14. 09:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor minek vagy a barátnőddel,ha mást szeretsz?És a haverod barátnője minek van a haveroddal,ha téged szeret?
2017. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát éppen ma szakitottunk barátnőmmel eddig bírtam már nem bírtam tovább vele. Hát a csaj is reménykedik éppen, hogy talán jobb lesz majd egyszer csak
2017. jan. 14. 20:57
 8/12 Gyulai Dávid Dániel válasza:
Szia. Én megkérdezném a lányt, akibe szerelemes vagy, hogy szereti-e a barátját? Vagy jó az neki, hogy folyton ellenőrzi. Mert szerintem nem. Mert az a kérdés, ha nincsenek jóba és folyton veszekednek, akkor miért van még vele? Beszélj vele. A barátod meg szerintem nem igaz barát, mert csak akkor talál meg amikor panaszkodik. Hallgass a szívedre! Tudom, hogy jól döntesz.
2017. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ő azt mondja én is fontos vagyok neki bár konkrétan nem mondta, hogy szeretne és azért van vele, mert bízik abban hátha változik valami és minden rendben lesz köztük de mondja, hogy ez neki sem jó ,hogy ennyire féltékeny mert ezzel megfolytja , hogy nem tud pl barátnőjéhez sem elmenni hogy ne számoltatná el
2017. jan. 26. 17:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet,velem is volt már ilyen...igazából nem tudon hogy mit kellene tenni,én se nagyon tudtam anno..de sztem az a legjobb h ha hagyod a fenébe még ha fáj is,mert rosszul is kijöhetsz a helyzetből
2017. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!