Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem haverom csajába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem haverom csajába, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egyik haveromnak van egy gyönyörű szép barátnője és nem csak szép hanem rendkívül figyelmes megértő velem bármi gondom bajom van meghallgat próbál segíteni nekem amiben tud rendszeresen össze szoktunk járni de ahogy írtam Egyik haverom csaja de nincsenek meg jól folyton veszekednek a csávó már követi a csajt az utcán szinte igazoltatja, hogy merre van ésrendszerint nekem szoktaelmondani ezeket a dolgokat amikor találkozunk és mostmár csak a lány miatt járok velük össze semmi másért . De ami még fokozza ezt a helyzetet az az, hogy nekem is van barátnőm de ő nem foglalkozik velem folyton csakmagával van elfoglalva mert állitólag pánik beteg amit az én közelségem vált ki és ez miatt alig láttom meg folyton csak lebaszkodni tud de mimden baját a betegségre keni rá. Szóval ti mit tennétek a helyemben ellmondanátok a lánynak mit éreztek íránta vagy bizak barátnőmben aki állitólag szeret

2017. jan. 13. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a szituáció egy korábbi kérdésből.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ez nem te vagy?

N

ah, mindegy. A lényeg, hogy addig ne próbálj meg kavarni a lánnyal, amíg nem szakított a barátjával. Lehet, hogy nem jönnek ki jól, de ők akkor is egy pár, ezt pedig tiszteletben kell tartani.

2017. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem, nem én vagyok de érdekes szitú az is :)
2017. febr. 23. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!