Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok? (Főleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? (Főleg 17-18 éves lányok)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jártam 3 hónapig, de ez még kb 1,5 éve volt. Azóta elég rosszban voltunk kivéve az elmúlt 1 hónapot. Ugyanis gyakran beszélgetést kezdeményez velem (csak ha más is ott van), illetve egy múltheti partyn ölelgetett (nem az a mindenkit ölelős típus) , meg táncolt velem. Illetve állandóan rámosolyog meg dícséri a humoromat néha indokolatlanul is. Szóval szerintetek érez valamit irántam?

2017. jan. 14. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy beköszöntek a régi szép idők az emlékeiben. De konkrétat csak akkor fogsz tudni, ha őt kérdezed :)
2017. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a baj hogy nálam is kezd :D azóta nem voltam igazán szerelmes, és mivel az osztálytársam súlyos hiba lenne egy indokolatlan szerelmi vallomás
2017. jan. 14. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!