Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethet még? Bővebb leírás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? Bővebb leírás lejjebb

Figyelt kérdés
Nyáron azt mondta hogy szeret de aztán elment haza...amióta elment egyre durvábban meg bunkóbban beszélt velem mint amikor élőben beszéltünk...aztán láttam hogy egyre több kapcsolata van szóval ebből azt fejtem ki hogy már nem is vagyok neki fontos...én egész nap rágondolok meg sokszor vele is álmodok(nem tudom hogy ő is ezt viszonyozza)Félek ráírni mert sose válaszol és így magamat égetem.Két napon belül kettő ismerőse is bejelölt Facebookon akiket én sose láttam...ezt azt jelentheti hogy a srác beszélt rólam? És jövőre újból szerethet?

#fiú #Facebook #Újboli szerelem
2017. jan. 21. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de ezt szerintem felejtsd el. Meg egyáltalán mi az a felvetés, hogy jövőre még újból szerethet? Jövő nyáron? Mert már 2017. van. Az nem szerelem, ha csak egy évszakban szeret, amúgy meg nem is érdekled. A saját érdekedben szerintem feletjsd el. De, ha nagyon szeretnéd, akkor írj rá és kérdezd meg tőle, hogy mit akar.
2017. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!