Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem meg? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem meg? Hogyan szakítsak? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú évfolyamtársam már nagyon rég óta kb.1eve tetszeni neki de én mindig visszautasítottam öt finoman. Na eddig minden jo nem beszéltünk egészen mostanáig..Rám irt kb 2 hónapja elkezdtük beszélgetni és nekem is kezdett megtetszeni. Elkezdtünk járni komoly kapcsolatnak ígérkezett csók puszi mar a szüleim is kezdtek elfogadni.De ami most történt szilveszteri buliban az nagyon lerombolta az onbizalmam. Mar hetekkel ezelőtt beszéltük hogy megyünk buliba de, a buli előtt par nappal elkezdett furcsán viselkedni elhanyagolt. Jo mentünk a buliba o egyből ment a haverjai hoz én meg a barátnőmhez. Néha odamentem hozza táncolni de nem nagyon viszonozta a puszimat az öleléséemet mintha muszáj volna úgy csinált. Gondoltam biztos részeg mert akkor szokott így viselkedni . Aztán megláttam hogy elkezdett beszélgetni 2 lánnyal mondom Oke csak beszélgetnek. Aztán megjött az unoka testvére (akinek szinten tetszem) és meséltem neki hogy milyen bunkó elhanyagol engem bla bla... Aztán a buli vége fele sikerült ki szedniük a barátaimnak belőle hogy mar állítólag nem szeret mar más tetszik neki...MOST MIT TEGYEK ÉN MEG ENNYIRE NME SZERETTEM SENKIT TUDOM HOGY HA ÉN NME SZAKITOK VELE MOST AKKOR O NME FOG VELEM MERT NEM MER. Mit tegyek?
2018. jan. 1. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért de jelenleg is a könnyeimel küszködők.!
2018. jan. 1. 17:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha más tetszik neki, akkor sajnos előbb-utöbb úgy is szakítani fog. Legyen annyi búszkeséged hogy te szakítasz vele.
2018. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Először is sajnálom azt , ami jelenleg veled történik, de teljesen el tudom képzelni milyen borzasztó, nem régiben velem is történt hasonló eset. Volt egy fiú aki a legjobb barátom volt 3 éven keresztül. Idő közben egymásba szerettünk, összejöttünk , minden ok volt. A kapcsolatunk alatt több lányt is fogdosott , sose volt velem őszinte , pedig egy kapcsolatnak ez az alapja pedig mielőtt összejöttünk volna , nem csajozott ,nem volt ráállva a lányokra. Egyik fiú baratom mondta aki már 5 éve szintén legjobb barátom,hogy mentek haza ugye a buszon és egy lányt (akit én is ismerek) fogdosott a buszon, hol a combját hol mast...es a barátom megkerdezte a páromat hogy neked ott van a barátnőd akkor miert tapizol más lányokat, mire az volt a felelet : "már nem szeretem annyira mint az elején". A könnyeimmel küszködtem én is konkrétan az egész osztály előtt ami borzasztó nehéz volt.. De rákérdeztem nála hogy tényleg így volt e , és tényleg nem szeret már?! Ezt javaslom neked is , keress nyugodtan privátban. :)
2018. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Egyetlen mód hogy megmutasd hogy veled nem lehet érzelmileg játszani, nem lehet hülyének nézni! Attól mert szereted nem kell elviselned azt hogy mások előtt megaláz (gondolom amit leírtál másoknak is feltűnt.) Mindenképp csalódni fogsz benne a közeljövőben...csak magadnak kell eldönteni hogy vársz a következő alkalomra vagy most lépsz.
2018. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szakits vele.

Velem is ez volt mar nem is szeretett, de nem szakitott velem egy ideig, mert kihasznalasra jo voltam neki. Aztan nagyon sokat szenvedtem miatta, es legbelül tudtam, hogy szakitanom kene vele, de nem akartam elengedni. O szakitott velem...szornyu volt. Szerintem szakits vele, mert csak rosszabb lesz.

2018. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!