Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? 14/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? 14/f

Figyelt kérdés

hááát .. Szerintetek lehet majd valaha is, barátnőm?Mert elég gyáva vagyok megkérdezni, mert félek az elutasitástól.És hát a kinézetem se az igazi :S.A magasságomról ne is beszéljünk ennyi idősen...

???



2018. jan. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet barátnője. Neked is.
2018. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14 éves vagy ezzel még ráérsz foglalkozni.Tudom most az a menő,hogy mindenkinek minnél előbb legyen valakije,de ilyen korban ha 10/2 kapcsolat ami tényleg komoly és hosszantartó.Még éretlen vagy,minden szempontból.Nőni fogsz,fejlődni.És nyugi az,hogy kisebb vagy,nem vagy egy 10/10 az nem gázos.Ha jó fej vagy,okos és a belsőd jó akkor nem lesznek gondok.A félelem érthető ez majd változik és kialakul.Biztos,hogy lesz barátnőd,csak ne gondolj rá,ne erőltesd!!Majd jön amikor jön, a legváratlanabb pillanatban.
2018. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. jan. 3. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig legyél magabiztos, az pluszpont. Egyébként meg ne félj a lányoktól, ha netalántán az egyik kikosaraz, akkor ott a többi, nem csak egy van a világon:) ha meg sem próbálod akkor meg szinte biztos hogy nem lesz egyhamar barátnőd:D sok sikert
2018. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Tudom, hogy ez sablon duma, de egy képpel többre mennénk. Ha esetleg érdekel egy meleg fiú - teljesen szubjektív és elfogulatlan - véleménye a külsődről, akkor dobj egy üzit. :)

16/F

2018. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én magam is inkább gyáva természetű vagyok. De nyugi, olyan nincs, hogy egy ilyen srácnak ne legyen barátnője. Ha nem is most, de egyszer majd biztosan találsz valakit. Szerintem az elmondottak alapján te rosszabbnak gondolod magad, mint amilyen valójában vagy. Ha gondolod rám írhatsz privátban, és beszélgethetünk erről. Hátha meg tudom növelni kicsit az önbizalmad :)
2018. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!