Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit tegyek? tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit a zeneiskolából ismeretem meg mivel gitározom. Sokat beszélgettünk és időközben belészerettem! Most mit csináljak? Idősebb nálam és barátja is van. Biztos jó ha bevallok neki mindent? Vagy még várjak egy kicsit? Mit tegyek?
2018. jan. 5. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátja van akkor semmiképpen sem jó ötlet elmondani neki hogy mit érzel iránta.

Ezt a titkot tartsd meg magadnak meg legfeljebb a barátaidnak mondd el, hogy kiadd magadból, meg tanácsot kérj, de az a legjobb megoldás ha elfelejted.Elfelejteni pedig úgy tudod ha más lányokkal ismerkedsz és szabadidődben is végzel valami tevékenységet, hogy ne rá gondolj.Onnantól kezdve csak lány és idő kérdése az egész.Biztosan lesz másik lány aki elrabolja a szívedet.

2018. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
1# Részben nagy baromságot írtál.. Miért kéne elfelejteni? Leírtak alapján a kérdezőnek olyan személyisége van aki nem fogja egyről a kettőre elfelejteni.. Véleményem szerint önzőnek is kell lenni ha gusztustalan ha nem! Szemtől szembeni bevallás nem kell, adj olyan jeleket ami érezteti hogy többet érzel iránta.. Lehet nem lesz belőle semmi, de lehet tetszeni fog neki és bele megy a szemezgetésekbe és a hasonlókba és ez által még mélyebb lesz a kapcsolatok ami csak előny és bármi kisülhet a dologból. Lényeg hogy ne parázd túl, nem kellenek a felesleges elvárások ítéletek legyél boldog és jól érezd magad :))
2018. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ezért is írtam, hogy lány meg idő kérdése...

Miért írnék hülyeséget?

Ne haragudj, de szerintem te sem örülnél ha lenne valakid és közölné veled hogy többet érez irántad.

Szerintem egy épp eszű ember nem fogja tönkre tenni a másik kapcsolatát.

2018. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt írtam hogy részben hülyeség. Nem azt mondtam hogy vallja be neki hanem bizonyos jelekkel ugyan az mikor ignorálsz valakit és a viselkedésével és vagy a hozzá állásával megtudsz állapítani jó pár dolgot. Mindenki többre vágyik, vagy előbb vagy utóbb főleg fiatalon. Az miatt meg nem kell semmit megvonnod magadtól főleg nem azt hogy boldog legyél, persze ehhez két fél kell de a semmiből csak semmi lesz tenni kell azért hogy valami legyen..
2018. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!