Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen helyzetbe mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már egy pár napja beszélgetek és elég sokat beszélgettünk már ahhoz képest hogy csak pár napja kezdtünk el beszélgetni.

Nos rajtam látszódik az írásom alapján hogy nem csak barátként tekintek rá.

Ő ezt biztosan látja...

Ő először barátkozik lányokkal és majd ha többet érez akkor lép.

Ma megkérdeztem hogy érdeklem-e mivel utoljára egy emojit írtam neki délelőtt folyamán és azóta semmit sem írt.

Azt válaszolta hogy nemrég szakított a barátnőkével és most egy kicsit egyedül szeretne lenni, de mint barátot bír.

Ezután megkérdeztem hogy a későbbiek folyamán lehetne köztünk valami amire azt mondta hogy nem tudja.

Finoman próbáltam célozgatni hogy én többet érzek iránta.

Az a bajom hogy fogalmam sincs hogy van-e nála esélyem.

Barátnőm azt ajánlotta hogy ismerkedjek más fiúval is és majd azzal jöjjek össze akivel hamarabb sikerül, csakhogy én nem tudok egyszerre két fiúval ismerkedni.

Most engem ez a fiú megfogott, de nem tudom hogy érdemes lenne-e rá várni vagy sem.

Viszont ha nincs esélyem nála és nem is lesz akkor ezt a sok időt csak vesztegetem.

De addig amíg nem mondja hogy nem akar tőlem semmit addig én nem akarok mással ismerkedni.

Egyenlőre csak írásban beszélgetünk.

16/L



2018. jan. 5. 23:33
 1/3 anonim válasza:
Találkozzatok
2018. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj rá.
2018. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle eggyáltalán " szeretne tőled valamit ? " mert ha nem, akkor ahogy te mondtad, idő pazarlás. És eggyáltalán nem baj, ha több fiuval egyszerre nem megy az ismerkedés. Akkor találd ki milyen rendszert csinálsz, hogy az alkalmatlanokat szétválaszd a potenciálisok közül.


Sok sikert !

2018. jan. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!