Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik de nem tudom hogy én is tetszem-e neki.Jelek:1.Amikor nem csináltam meg a leckéket csak óra előtt, akkor megkérdezte, hogy megcsináltam-e (csak úgy) én meg mondtam neki hogy nem, és ilyen "aggódó" (nem tudom máshogy kifejezni) 2. Tesi órán sokat nézett 3. Megkérdezett tőlem dolgokat mosolyogva (milyen nap van, amikor hétfő volt... xD) 4. Mellém állt és összeért a vállunk, DE:amikor választani kellett, hogy ki olvasson, akkor egy másik fiút választott.Szerintetek? 12/F

2018. jan. 10. 17:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
+akart nekem pacsit adni.
2018. jan. 10. 17:15
 2/17 anonim ***** válasza:
Jaj de kis aranyos vagy :)
2018. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kösz...
2018. jan. 10. 17:18
 4/17 anonim válasza:
Hat eleg erdekes🤔 ha te 12 vagy akkor a kislany is egy idős lehet veled! Ti korotokba meg nem nagyon lehet eldonteni h a másik mit erezhet!Figyu latszolag eleg zavaros a kiscsaj Xd Szentem kérdezz ra nyugudtan,max ha nem teged mond és megkerdezi h Miert kerded akkor mond h csak ő a legjobb csaj baratod es kivancsi voltal😂😂😂vagy nem tom,mindegy Szentem kérdezz ra biztos ami biztos,de a ti korotokba meg ez elegge korai dolog!😂❤De azé sok sikert!!
2018. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most komolyan kérdeztek rá+szerinted hagyjam őt?
2018. jan. 10. 18:03
 6/17 A kérdező kommentje:
+amikor lányok mellém ültek ebédnél, eléggé nézett minket...
2018. jan. 10. 18:09
 7/17 anonim válasza:
Kérdezz ra! Az a baj veletek fiúkkal h sose mertek lépni(tisztelet a kivételnek) na Szoval kérdezz ra max kapsz egy nemet azt cs! Mi lanyok hidd el értékeljük ha őszinték és kezdeményezők a fiuk❤(Előző vagyok)
2018. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kérdezzek*
2018. jan. 10. 18:16
 9/17 A kérdező kommentje:
De máshogy nem lehet kideríteni?
2018. jan. 10. 18:17
 10/17 anonim válasza:

Hat ha csak nem avatsz ve egy 3 személy ebbe a játékba mint pl: a csaj MEGBIZHATO barátnőjét fontos h az legyen, vagy egy haverod h deritse ki neked! Azzal h figyeled a jeleket nem biztos h előrébb leszel mert mindeki mashogy fejezi ki erzelmeit,és gyakran megtévesztő lehet és ha bele esel egy ilyen dologba h azt hiszed h bejossz neki és vegen kiderül h nem akkor nagyot koppansz! És ez eleg kellemetlen dolog(tapasztalat)

Na Szoval te dontesed h mit csinálsz de mondom h a lanyok szeretik ha egy fiu kezdeményez és vállalja az ilyen dolgokat! (Előző vagyok) Szoval próbáld meg azokat amiket tanácsoltam hidd el beválik és sokkal jobb,mit az h varod h csodát mert nem csupa rózsaszín az elet!Nahh gyerünk sok sikert!

2018. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!