Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik de nem tudom hogy én is tetszem-e neki.Jelek:1.Amikor nem csináltam meg a leckéket csak óra előtt, akkor megkérdezte, hogy megcsináltam-e (csak úgy) én meg mondtam neki hogy nem, és ilyen "aggódó" (nem tudom máshogy kifejezni) 2. Tesi órán sokat nézett 3. Megkérdezett tőlem dolgokat mosolyogva (milyen nap van, amikor hétfő volt... xD) 4. Mellém állt és összeért a vállunk, DE:amikor választani kellett, hogy ki olvasson, akkor egy másik fiút választott.Szerintetek? 12/F

2018. jan. 10. 17:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó de nem merek.Mit csinálják, hogy megmérték csinálni?
2018. jan. 10. 18:28
 12/17 A kérdező kommentje:
Tudom már:Azt kérdezem egy osztálytársától, hogy ki kinek tetszik.Csak még mindig nem tudom hogy kezdeményezzek.
2018. jan. 10. 18:32
 13/17 anonim válasza:
Hat kezdetnek nem rossz de ez eleg gyerekes! De ahogy gondolod❤
2018. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak?
2018. jan. 10. 20:13
 15/17 anonim ***** válasza:
balogh kevin szamot tegyel be a kis jánykának !
2018. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Mondom h a lanyok értékelik ha a fiu őszinte és bátor Ehez, ha nemet mondana arra h neki tetszel akkor valszeg nem szánta azt a sors neked h vele legyel! Lanyok értékelik az őszinteséget! És ha attól félsz h elmondja mindekinek mert ebbe a korba eleg gyakori mond h csak szivatni akartad a kiscsajt! Na mond meg neki amit erzel❤(Az elozo előtti vagyok aki ezt mondogatja neked mióta Xd)
2018. jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kis vagany husi pofa , egyem a dundi arcodat. : D
2018. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!