Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Megbeszéltük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Megbeszéltük hogy járunk. 13L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves lány vagyok a Barátom pedig 15 éves ha ez számit valamit nem magyarországon hanem erdélyben élünk mind a ketten. Már kb. 1 hónapja beszélgetünk és találkozgatunk és úgydöntöttünk hogy ''járunk'' vagyis hogy megpróbáljuk egymással. Nyílván mem fogunk lefeküdni csak megfogjuk egymás kezét ilyenek. Szerintetek ez gáz? Neki és nekem se volt még kapcsolatunk. Nem is vagyok szerintem egy könnyen kapható lány.

2018. jan. 10. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem gáz. :)
2018. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Bassszus. Semmi gond ezzel. De nekem ennyi idősen ez még csak megsem fordul a fejemben. Egyáltalán nem érdekeltek a pasik,kapcsolat meg stb.


Csak apu anyu megne hallja majd a nagy reccsenést. Nem fog nagyon fájni,de azért védekezzetek! Úgy sem csak egymás kezét fogjátok fogni.


Ennyi idősen inkább a tanuláson járjon elsősorban az eszed és van egy csomó ennél fontosabb dolog. Tanulás,könyvek,barátok,mozi,filmek,netezés stb. Bármi..csak nehogy már itt benyögd 13 éves leányként,hogy kapcsolatra vágysz. O.o


L

2018. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó, és még ari is, bájos. Szerintem nincs ebben semmi gáz. Szerintem ez egy tök jó dolog, így le van rendezve, hogy számíthattok egymásra. Megoszthatjátok egymással gondotok-bajotok. Szeretitek egymást, tartoztok egymáshoz, fontosak vagytok egymásnak. Ez egy teljesen jó dolog, és szerintem ebbe nem lehet belekötni.
2018. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

*barátom

*Magyarország

*Erdély

*úgy döntöttünk

*nyilván

2018. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincs ezzel baj.:D Ha úgy érzed készen állsz egy kapcsolatra és jól érzitek magatokat együtt, akkor nincs miért parázni:)
2018. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Kedves #2

Miért ne lehetnének egy 13 éves lánynak érzései? Neked is biztos volt szimpátiád/aki tetszett



Amuugy persze, hogy nem gáz :)

Miért is lenne gáz? :D

2018. jan. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hat a mai 15 eves fiukkal vigyaz azert. kedvesnek tuno zsargonok.
2018. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A zsargon tolvajnyelvet jelent :) szerintem Előző, a zsarnokra gondoltál.
2018. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 igen.Szó botlás volt. Kössz a javítást. : D
2018. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem semmi gond ezzel :)
2018. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!